vestel klima capasitör

Arkadaşlar geçenlerde vestel 15 ilk klima aldim fakat voltaj dengesizliği yüzünden sürekli Ariza veriyor ama diğer klimalar canavar gibi calisiyor klimanin bu özelliğini iptal edebilirmiyim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaşlar geçenlerde vestel 15 ilk klima aldim fakat voltaj dengesizliği yüzünden sürekli Ariza veriyor ama diğer klimalar canavar gibi calisiyor klimanin bu özelliğini iptal edebilirmiyim
E7 arızası veriyor olsa gerek..Bunu kumandadan belli şifre ve kodlar girerek
düzeltebilirsiniz,fakat 9-12-15 vs hepsinin kodları farklı.bende 9 binlik olduğu
için benim kodlar bir işinize yaramaz..Eğer cihazınız bio serisi ise bu cihazlarda
üretimsel bir hata sözkonusu..Bendeki bu tarz arıza veren cihazların hepsinin garantisi
var idi ve hepsinin ana kartlarını değiştirttim..Ana kartı değişenlerde hiç bir faz arızasın meydana gelmedi daha..değişmeyenler ise arada veriyor..garanti süresi dolunca ücret talep ediyor vestel..çok saçma.

aslında vestelin tüm ürünleri protesto edilip alınmamalı uzun süredir vestelden bende muzdaribim
benim 12 btu klimada ara sıra e6 voltaj düşük arızası veriyo ama çok sık değil 211 voltta bile e6 kodu veriyo

lakin tek suçlu vestelmi

elektriğin pahalı olması
trafoların bakımsızlığı ve kva yetersizliği
voltaj düşüklüğü
internetin 500 mb kullanıldığı avrupada biz daha 2 mb lerde bekliyoruz
geçen yıl trafiğe kapatılan 3 ay alt yapının yenilendiği caddemiz bu yıl tekrar eşiliyor alt yapı için enteresan

bu ülkede sil baştan herşey yapılanmalı bence ama nereden başlanılacak bilemiyorum

Dünyayı 10 yıl geriden takip ediyoruz böyle gelmiş böyle gider.
En basiti daha bir araba markamız bile yok,doğru düzgün hiç
bir markalaşmış makinamız,cihazımız vs hiç bişe yok..Yahu en basit
ısı nem ölçer cihazını bile Almanya dan ithal ediyoruz..yapcak bişe yok
böyle yaşamaya alışmamız gerek.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular