vestel 70 ekran tv ışığı yanmıyor sinyal sesi geliyor

sucu

Üye
tv yi normal olarak seyrederken kapandı,ışığı bile yanmıyordu fakat içinden çip çip çip gibi devamlı bir sinyal sesi geliyor.lütfen bir yol gösterin.

Beslemedeki kondansatörlerden yapabilir.Gözle görünüp şişik olan varsa değiş yoksa kapasitemetre ile sağlamlık konrolünü yap

tv yi normal olarak seyrederken kapandı,ışığı bile yanmıyordu fakat içinden çip çip çip gibi devamlı bir sinyal sesi geliyor.lütfen bir yol gösterin.

uht trafonu besleyen transistör ü değiştirin arızalı parça o.

ilgilenen arkadaşlardan rabbim razı olsun,harikasınız ,insanın tv arızalanınca oluşan ilk bunalımını çözmede yardımcı oluyorsunuz.söylediğiniz şeyleri tamirci ye yaptırmak kaça malolur acaba,teşekkürler.

Fiyatlar oturduğunuz yere göre değişiklik gösterebiliyor 50-70 tl arasında gibi tutar sanıyorum.tabiki işinin ehli birine yaptırmaya özen gösterin ama kendiniz yapacaksanız parça maliyetiniz 3-5 tl yi geçmez malumunuz elektronikte en önemli olan işçilik,biraz deneyiminiz varsa kendiniz de halledebilirsiniz kolay gelsin

transistor ucuz ancak Tamirci de ekmek yemesi lazım .Maddi durumunuz normal ise yakın tamirciye yaptırın ..Değilse eliniz yatkınsa Bana tam modelini verin değişecek parçayı yazayım ...

transistor ucuz ancak Tamirci de ekmek yemesi lazım .Maddi durumunuz normal ise yakın tamirciye yaptırın ..Değilse eliniz yatkınsa Bana tam modelini verin değişecek parçayı yazayım ...
Arçelik c7 Şase var elimde hala ilgilenirseniz yardımcı olurmusunuz tv fişe takınca sinyal sesi geliyor standby ışığı yanmiyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri