vestel 540 e 640 e 465 e buzdolabı test programını veriyorum

nakan

Üye
Nofroz dolaplarda üst dondurucu bölümünün değerini yükseltme değerine basılı iken alt kapıyı 3 kere açıpkapıyoruz ,butonu bırakarak teste giriyor 1 iç fan 2evap rezistansı 3 damper termostat açıksa kapanır kapalıysa açılıp yine kapanır 4 motor fanı 5 motor bunların arıza kotlarını da verecegim ef 1 ef 2 filan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederiz paylaşım içinde 3 kere kapıyı açmak çok komik bi durum :) en azından 3 kere kapı butonuna basalım

bu test programı gt 540a. hge için denedım olmadı test gırmiyor baska mı bunu testı

basekonu cihaz vestelin white serisinden FR540 doğrumu? eğer doğru ise böyle test programına girmiyor ya yanlış bir yöntem yada ben beceremedim

pardon bu hge imiş bizimkinden farklı sanırım white FR540 samsung üretimi?

hocam arıza odlarını bekliyoruz hala ..
teşekkürler.

Nofroz dolaplarda üst dondurucu bölümünün değerini yükseltme değerine basılı iken alt kapıyı 3 kere açıpkapıyoruz ,butonu bırakarak teste giriyor 1 iç fan 2evap rezistansı 3 damper termostat açıksa kapanır kapalıysa açılıp yine kapanır 4 motor fanı 5 motor bunların arıza kotlarını da verecegim ef 1 ef 2 filan.
BUZLUK BÖLÜMÜ Sr alt (!) Uyarısı arıza nerede
Bu duruda çalışması normal ama uyarı gitmiyo soğutması normal acaba böyle çalışsa zararı olur mu
Arıza kodlarını bekliyoruz hocam
Çok komik gerçekten şakamı bu!

Son düzenleme:

Bu duruda çalışması normal ama uyarı gitmiyo soğutması normal acaba böyle çalışsa zararı olur mu

Arıza kodlarını bekliyoruz hocam

Çok komik gerçekten şakamı bu!
Hocam arıza kodunda çalışması normal.Bir sorun olur mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri