Motor komurleri bitmeye yakindir
Arkadaslar bu arizayla cok karsilastim genelde motor komurleri bitik cikti eger saglamsa karti degistirin sorun kalmiyor

Sent from my SM-N920C using KontrolKalemi Forumu mobile app

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese slm arkadaşlar.Vestel junda 1000 CL çamaşır makinem e01 arızası veriyor.Daha önce aynı arıza sebebiyle servis çağırmıştım.Fakat kapı emniyet kilidini arçelik marka takmış.Bende orljinal vestel kilidini değiştirince kartta su kanalı hasar gördü.L-N-C UÇLARI farklıymış.Uçların renkleri mavi kırmızı ve siyahtır.mavi kablo faz.siyah kablo nötr.maviyi L ,siyahı N, kırmızı C olarak bağladım.Kapı mandalı kilitliyor .Pompadan ses geliyor fakat 5 sn sonra tekrar e01 hatası veriyor.Şeması veya renk kodu varsa yardımcı olurmusunuz.

Ali ustam merhaba; Vestel junda 1000 CL çamaşır makinem e01 arızası veriyor.Kapı kilit mekanizmasını değiştirdim.soket kablo sıralamasında hata mevcut.yardımcı olabilirmisiniz.

Selam ustam Vestel vestel ecosystem dw4003 bulaşık makinası açılınca motor çalışıyor ama su vermiyor birkaç saniye çalışıp motor duruyor tekrar acip kapatınca aynı şekilde kalıyor sorun nerde olabilir

selam vestel 1007c yıkama ve başlat ışıgı yanıyor başlata baştıgımda durulama-sıkma-biti-başlat ışık ları yanıp sonuyor devreye geçmiyor mandal komur rezidansları kontırol ettim çalışmadı yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşlar.Komşunun bir sorununu size danışacağım.Vestel Regal pratica 7100 ty model çamaşır makinesi su alıyor bekliyor motor hiç dönmüyor sonra suyu boşaltıyor.Arıza karttan olabilir mi ? motorun kömürlerine baktım uzundu bitik değldi çünkü ?...

Ekli dosyalar

• regal-pratica-7100-ty-a-1000-devir-7-kg-z.jpg
    regal-pratica-7100-ty-a-1000-devir-7-kg-z.jpg
    29.1 KB · Görüntüleme: 34
hayırlı işler herkeze..vestel kurutmalı 9 kg model 9614TT kurutma işlemi yapmıyor. kurutma reiztansı saglam. program veriyorum 1 saat yazıyor 8 10 dakıka sonra bitti yazısı çıkıyor kurutma yapmıyor. yardımcı olurmusunuz ustalarım....

merhaba arkadaşlar.Komşunun bir sorununu size danışacağım.Vestel Regal pratica 7100 ty model çamaşır makinesi su alıyor bekliyor motor hiç dönmüyor sonra suyu boşaltıyor.Arıza karttan olabilir mi ? motorun kömürlerine baktım uzundu bitik değldi çünkü ?...

Servise sordum karttan olur dediler

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,803
Son üye
ERSEDAT

Yeni konular

Geri