Merhaba

Vestel vilma 800 çamaşır makinası hazır ikazı yanıp sönüyor ,zannedersem sıkmada yapmıyor problemi ne dir acaba bilen varmıdır

benim vestel wmk 1000 t çamaşır makinam var hangi programda çalıştırırsam çalıştırayım 6 ile 7 saat gibi bir zaman sonra bitiyor yıkaması servis çağırdı ana kart arızalı dediler hiç bir yerini bakmadan direk kart dediler

Suyu ısıtıyor ve suyu boşaltma da yapiyor

ali ustam vestel vega 1007 c makina var çalıştıktan 30 45 dakiika sonra yıkama ve bitti lambası yanıp sönüyor. kartı değiştirdik yine aynı yapıyor size zahmet sorun nedir..

ali ustam vestel vega 1007 c makina var çalıştıktan 30 45 dakiika sonra yıkama ve bitti lambası yanıp sönüyor. kartı değiştirdik yine aynı yapıyor size zahmet sorun nedir..
Pompa motorunu değiştir hortumlarının ve filitrelerinin temiz olup olmadığını kontrol et.

benim vestel wmk 1000 t çamaşır makinam var hangi programda çalıştırırsam çalıştırayım 6 ile 7 saat gibi bir zaman sonra bitiyor yıkaması servis çağırdı ana kart arızalı dediler hiç bir yerini bakmadan direk kart dediler
Servis doğru karar vermiş.
Kartın besleme katındaki bir parça teknik değerlerini kaybettiğinden bu hata oluşuyor kartın onarılması değişiminden daha ekonomik olur.

Selam arkadaşlar,

Vestel Intraton 1000 T makinemin durulama ve sıkma ışıkları yanıp sönüyor devamlı, elektrik gidip gelmesinden dolayı sanırım hafıza sorunu yaşadığını sanıyorum benzer bir konu yine vestel bulaşık makinemde karşılaşmış ve reset sonrası düzelmişti, ancak çamaşır makinesine reset nasıl atıldığını bilmiyorum, elimde kullanım kılavuzuda mevcut değil. bu konuda bilgisi olan varmı sorun hafıza problemimidir sizcede yoksa başka bir elektronik, mekanik sorun olabilirmi ?
teşekkürler.

Ali ustam banada lazım arıza kodları ama dosyaları açamadım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri