Vestel Çamaşır Makineleri Dökümanları

nculha

Üye
Motor arızası dediginiz arıza

Karttamidir problem yoksa motorumu sökecem. Tam anlayamadim k.bakmayin. teknik servis geldi. Hic acmadan biyerini motor arizasi kart degismesi gerekiyor dedi. Ustam ben simdi karti soktum. O zaman yerine takip motorumu sokeyim yoksa kartimi tamir ettireyim orasini anlayamadim.

GUNAY ELEKTRIK

Katılımcı Üye
BENCE önce motoru bir kontrol et kömürleri ve kömür yatakları sağlammı? ondan sonra karta bak yanma varmı?

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Karttamidir problem yoksa motorumu sökecem. Tam anlayamadim k.bakmayin. teknik servis geldi. Hic acmadan biyerini motor arizasi kart degismesi gerekiyor dedi. Ustam ben simdi karti soktum. O zaman yerine takip motorumu sokeyim yoksa kartimi tamir ettireyim orasini anlayamadim.
Motor arızasında kart değişimi mi? Arızalı parçanın değişmesi gerkmez mi sormadın mı? Servisi kutlarım!

Sorunu cozdum. Karti soktum motor komurlerini kontrol ettim. Tum kablolari cikartip yeniden taktim. Karti yerine taktim. Makinayi topladim. Makina calisti ve suan camasir yikiyor.

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Demek ki sorun ilk akla gelen kömür yatakları-kötü veya tozlu,kirli,vb.motordaki kömürlerin istenmeyen bir temasından (Temassızlığından) tam kaynaklanıyormuş,çünkü kart arızası olsa makine ya hiç çalışamazdı veya bazı program modlarında muhtemelen büyük sıkıntı da olurdu.Geçmiş olsun.

hediye_y

Üye
iyi günler. Vestel Junda 1000dvr marka çamaşır makinesini 6 yıldır kullanıyorum.Bu aralar deterjan haznesinin altından her yıkamada olmasa da su akıyor.etraf ıslanıyor.Ne yapmam gerektiğini bilen varsa cvp yazarsa cok sevininirim .tskler

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Hortumlar muhtemelen çürümüştür açıp incele.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,518
Kullanıcılar
392,210
Son üye
prasroet

Yeni konular