verdiğim pop^ları görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AD_EM

Onursal Üye
Onursal Üye
vermiş olduğum + yada - pop'ları da bir liste halinde görmek için(kime, hangi konu için ne yazdığımı görmek için), en son alınan popularite puanları gibi, en son verilen popularite puanları şeklinde bir bölüm profile eklenebilir mi?. tşk.

saygılar...

öneriniz için teşekkürler, gerekli düzenleme yapılabilirmi şu an bilmiyorum ama forum ayarlarından bakacağım...

saygılar...

vermiş olduğum + yada - pop'ları da bir liste halinde görmek için(kime, hangi konu için ne yazdığımı görmek için), en son alınan popularite puanları gibi, en son verilen popularite puanları şeklinde bir bölüm profile eklenebilir mi?. tşk.

saygılar...

21.07.2010 da bana bir (-) pop vermişsiniz :)

Ben burda sayın Hemmuhhemtek'in bana verdiği - pop ları listelersem, sayfanın açılma hızı düşer :)

saygılar...

04.08.2010 tarihinde - pop,05.05.2010 tarihinde + pop vermişsiniz.

Son düzenleme:
evet - pop'cuyum. Aradan zaman geçiyor. Bu eksi pop'tan dolayı şahsıma özel mesajla yazılan yazılar oluyor. Ne için -pop verdiğimi iyi biliyorum. ama konuyu hatırlamıyorum. Acaba yanlışı benmi yapmışım yoksa -pop'u verdiğim kişi mi yanlış bilgi vermiş, bu özellik eklenirse tekrar kontrol ederek kendime özeleştiri yapabilecem.

Bu arada syn ali ve m-usta-fa, size verdiğim +poplarda var.

04.08.2010 tarihinde bana da - pop vermişsiniz !

buraya -pop verdiğim sizin mesajınızı(sorulan soruyla beraber), mesajın içeriğini yazabilirmisiniz?

saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar şimdiden uyarayım eğer bu popülarite olaylarında tartışma ve tartışma yaratabilecek yorumlardan uzak durunuz. Gördüğüm kadarıyla hava biraz ısınmaya başladı.

[
evet - pop'cuyum. Aradan zaman geçiyor. Bu eksi pop'tan dolayı şahsıma özel mesajla yazılan yazılar oluyor. Ne için -pop verdiğimi iyi biliyorum. ama konuyu hatırlamıyorum. Acaba yanlışı benmi yapmışım yoksa -pop'u verdiğim kişi mi yanlış bilgi vermiş, bu özellik eklenirse tekrar kontrol ederek kendime özeleştiri yapabilecem.

Bu arada syn ali ve m-usta-fa, size verdiğim +poplarda var.

4 + bir tane de - vermişsiniz. ( ya da ortaokul talebesi mantığıyla, 4 + almışım, 1 eksi vermişsiniz )
Hocam ben TSM , klasik müzik , türk halk müziği severim. Pop ile çok alakam olmaz. - vermişsiniz diye espri olsun diye yazmıştım. Yani evet, + pop görünce seviniyorum, - görünce üzülüyorum ama, o kadar da dert ettiğimden yazmamıştım üstteki mesajı, sadece espri idi.

Son düzenleme:
Sn m-usta-fa gördüğüm kadarı ile sizde bayağı +pop var 1 tane eksilmeyle birşey olmaz sanırım.

daha önceki tecrübelerimiz gösterdi ki, bu pop konusunun sonu gelmez arkadaşlar. konuyu kapatmak zorundayım...

saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri