Vaviyen anahtar yerine buton

ışıklı vaiyen içinde neon olanlar daha sağlam oluyor hiç bu kadar uğraşmazsın eski elektrikçilerde olur...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Karanlıktan kastın zifiri karanlık mı?

Gündüz, yani sabah 8 den akşam 4 e kadar ki zaman. Güneşin odaları ve koridoru aydınlattığı zaman.

Arkadaşlar, hepinize verdiğiniz yorumlardan dolayı teşekkür ederim. Görüyorum ki bu konuda çok fazla yapabileceğim bir şey yok. Sadece bazı arkadaşların sensör fikri üzerine çin sitelerinde biraz araştırma yaptım ve dokunmatik anahtar olanları buldum ama vaviyen olanını bulamadım, onu araştırıyorum bulursam ondan takmayı düşünüyorum.

Gündüz, yani sabah 8 den akşam 4 e kadar ki zaman. Güneşin odaları ve koridoru aydınlattığı zaman.

Oda ışık görüyorsa çalışmaz, ama karanlıksa çalışır. Komple devreden çıkmaya imkan veren tiplerde mevcut.

Eğer akkor flamanlı ampul kullanacaksanız nötrsüz ışıklı anahtarlar var onlardan kullanın.

Saygılar....

Arkadaşlar, hepinize verdiğiniz yorumlardan dolayı teşekkür ederim. Görüyorum ki bu konuda çok fazla yapabileceğim bir şey yok. Sadece bazı arkadaşların sensör fikri üzerine çin sitelerinde biraz araştırma yaptım ve dokunmatik anahtar olanları buldum ama vaviyen olanını bulamadım, onu araştırıyorum bulursam ondan takmayı düşünüyorum.
Selamlar, kumanda iş görür burdaki açma kapaması ayrı tek tuş olmalı önceki mesajımda açıkladığım türden. Başka seçenekler de var ama bulamıyorum anahtarı yapıştırıyordu kickstarter gibi siteden olabilir veya mevcut anahtar üzerine ilave motor servo ekleyerek bir tık ileri 1 tık geri döndürecek böylece kumandalı gibi davranacak. Eski rc oyuncak araba varsa bu hale dönüştürebilirsiniz.

Konu başlığında vaviyen yazıyormuş, gözümden kaçtı kusura bakmayın.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri