vavien baglantı fazda sürekli olarak zayıf akım var?

ne akla hizmet seri bağlamışlar yahu....

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
NÖTRLERİ FARKLI YERDEN ALDIM OLURMU 2 ampul vavyen anahtar tesisatı.jpg

ya anlamadıgım nokta tesisat sıva altında kaldı derken boruların içinden geçirme imkanın yok mu?aradaki faz için kullanındıgın kabloyu susta niyetine kullan iki kablo gönder 2. ampüle...

ne akla hizmet seri bağlamışlar yahu....
ben bağladım elektirikçi değilim.sağlık personeliyim.evde ufak tefek şlerimi kendim hallediyorum.fakat seri bağlandığında ışık parlaklığının az olacağını bilmiyordum.şimdi öğrenmiş oldum artık hiç bir zaman aklımdan çıkmaz

ben bağladım elektirikçi değilim.sağlık personeliyim.evde ufak tefek şlerimi kendim hallediyorum.fakat seri bağlandığında ışık parlaklığının az olacağını bilmiyordum.şimdi öğrenmiş oldum artık hiç bir zaman aklımdan çıkmaz
e nasıl seri bağlarken kabloyu gönderdiysen paralel bağlantı için kablo gönder boru içinden...

ya anlamadıgım nokta tesisat sıva altında kaldı derken boruların içinden geçirme imkanın yok mu?
evet lambalar duvarda çocukların yatağının üzerinde karşı karşıya duruyor .odada tadilat yapmıştık tesisatta spiral boru kullandım.boruyu dar koymuşuz.içinden karşı duvara piriz koymak için başka kabloda geçti.4 farklı noktadan boru 90 derecelik açıyla dönüncede şimdi paralel bağlantı için 1 kablo daha çekmek lazım fakat kablo tesisat içinde ilerlemiyor.

e nasıl seri bağlarken kabloyu gönderdiysen paralel bağlantı için kablo gönder boru içinden...
evet lambalar duvarda çocukların yatağının üzerinde karşı karşıya duruyor .odada tadilat yapmıştık tesisatta spiral boru kullandım.boruyu dar koymuşuz.içinden karşı duvara piriz koymak için başka kabloda geçti.4 farklı noktadan boru 90 derecelik açıyla dönüncede şimdi paralel bağlantı için 1 ADET kablo daha çekmeM lazım fakat kablo tesisat içinde ilerlemiyor.

evet lambalar duvarda çocukların yatağının üzerinde karşı karşıya duruyor .odada tadilat yapmıştık tesisatta spiral boru kullandım.boruyu dar koymuşuz.içinden karşı duvara piriz koymak için başka kabloda geçti.4 farklı noktadan boru 90 derecelik açıyla dönüncede şimdi paralel bağlantı için 1 kablo daha çekmek lazım fakat kablo tesisat içinde ilerlemiyor.
şu şekilde yapacaksın..öncelikle bu kabloların ucuna susta bağlayıp (eğer sustan yoksa 2,5 luk kabloyu susta niyetine kullanabilirisin) diğer noktada çekip çıkar sonrada sustanın ucuna 1 kablo daha bağlayıp diğer kablolarla diğer susta ucundan çek olay tamamdır...

ya anlamadıgım nokta tesisat sıva altında kaldı derken boruların içinden geçirme imkanın yok mu?aradaki faz için kullanındıgın kabloyu susta niyetine kullan iki kablo gönder 2. ampüle...
ONUDA DENEYELİM

- - - Updated - - -

şu şekilde yapacaksın..öncelikle bu kabloların ucuna susta bağlayıp (eğer sustan yoksa 2,5 luk kabloyu susta niyetine kullanabilirisin) diğer noktada çekip çıkar sonrada sustanın ucuna 1 kablo daha bağlayıp diğer kablolarla diğer susta ucundan çek olay tamamdır...
TEŞEKÜRLER DENEYECEĞİM

Sayın (dng frt) ampullerin yakınında nötr alabileceğim yer var bu benim için daha kolay şemadaki gibi olurmu?2 ampul vavyen anahtar tesisatı.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri