vatana hizmet için vakit geldi elvada dostlarım

Sayın arkadaşlarım !
Yeni mezun makina mühendisi oğlum (mühendis 28 nickli üyemiz) bugün saat 22.30' da İstanbuldan otobüsle Isparta - Eğirdir'e yedeksubay adayı olarak gönderdik. 5 yıl Kayseride okuduğu halde ayrılığa alıştık sanıyordum, demek hala alışamamışım.

Silah altında bulunan ve yeni silah altına alınacak tüm askerlerimize hayırlı görevler diliyorum. Tüm mehmetçiklerimize hayırlı tezkereler diliyorum.

Hoşçakalın, Allaha emanet olun.

sayın şefim oğlunuza hayırlı tezkereler, fuarda görüşmüştüm kendisiyle. tahminim ordan refüze olup tuzla piyade okuluna gönderirler.

Sayın arkadaşlarım !
Yeni mezun makina mühendisi oğlum (mühendis 28 nickli üyemiz) bugün saat 22.30' da İstanbuldan otobüsle Isparta - Eğirdir'e yedeksubay adayı olarak gönderdik. 5 yıl Kayseride okuduğu halde ayrılığa alıştık sanıyordum, demek hala alışamamışım.

Silah altında bulunan ve yeni silah altına alınacak tüm askerlerimize hayırlı görevler diliyorum. Tüm mehmetçiklerimize hayırlı tezkereler diliyorum.

Sayın Şef
Bildiğiniz üzere sayılı zaman tez geçer.
Rabbim hayırlısı ile oğlunuzun askerlik görevini tamamlayıp aranıza dönmesini nasip etsin.
Birinci ve ikinci mürüvvetini gördüğünüze göre hayırlısı ile 3. mürüvvetinide görmeyi nasip eder inşallah:)

Not:Bilmeyenler için
1.mürüvvet=Sünnet
2.mürüvvet=Askerlik
3.mürüvvet=Evlilik
4.mürüvvet=Torun
:)

Sn Şef abim
Sizin adınıza çok memnun oldum.Oğlunuzun iyi bir eğıtim almasını sağlamışsınız şimdide askere uğurluyorsunuz ne mutlu.Allah tüm babalara bu güzel duyguları tatmayı nasip etsin.Ben de askerliğimi Tunceli ve Bingöl illerinin mezralarında asteğmen olarak yapmıştım ayrılık tabiiki zor ama sayılı gün çabuk gelip geçiyor. Rabbimden oğlunuzun vatan borcunu en güzel şekilde tamamlamasını ve sağ salim bir şekilde sizlere kavuşmasını dilerim.

Sayın arkadaşlarım !

Evladınızın vatani görevini tamamlayıp, sağ salim gelmesini canı gönülden istiyorum.
Şimdiden hayırlı teskereler...

Sayın ŞEF

Oğlunuzun sağ salim vatani görevini yerine getirip hayırlısı ile dönmesini temenni ediyorum. Hayırlı teskereler.

Sayın ŞEF

Oğlunuzun tüm askerlik hayatını gözünü açıp kapayıncaya kadar hızlı, ve bir o kadarda iyi anılarla sağ sağlim dönmesini ALLAH' tan niyaz ediyorum.

Tüm silah başında görev yapanlara hayırlı tezkereler diliyorum.

İyi niyet dileklerinde bulunan tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok sağolun arkadaşlar.

Hoşçakalın. Allaha emanet olun.

sayın şef daha dün gibi hatırlıyorum foruma askere gidiyorum diye yazdığım günü
68 gün sonra bitiyor emin olun anlamıyacaksınız zamanın nasıl geçtiğini
şimdiden oğlunuza hayırlı teskereler
08.08.09 tarih itibariyle kontrolkaleminde 2.dönemim başlıyor

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.