vatana hizmet için vakit geldi elvada dostlarım

teknoseko

Üye
aranızda uzun bir süre bulunmanın sevinci ve mutluluğunu yaşarken elime verilen sülüs artık vatana hizmet vaktinin geldiğini hatırlattı şimdi yüreğimde ayrılığın hüznü ve yüzümde vatan aşkının tebessümüyle yol göründü
ekim 06 tokat gidiyorum ama şunu iyi biliyorum ;
>>şafak her ne kadar zengin olursa olsun fakirleşmeye mahkumdur<<
işte bu gerçeğin verdiği teselli ile tekrar aranıza döneceğim günün hasretiyle sizlere veda ediyorum.
allaha emanet olun

Mesut abi özellikle forum üyeliğim boyunca senden gördüğüm dostluk ve yakınlığın bende büyük bir iz bıraktı şimdi ayrılık göründü seyir defterimde ama bir gün allahın izniyle yine bu forum sayfalarında birlikte estiricez fırtınaları

ismini şuan konuya taşıyamadığım bi çok arkadaşım dostum üstad larım elveda.

......bütün güzellikler sizinle olsun......

sn.teknoseko

Vatani görevinizde başarılar ve hayırlı teskereler dilerim.Dualarımız sizinle...

Serkan kardeşim, yolun - bahtın açık, herşey gönlünce olsun, hayırlı teskereler diliyorum, Allah (c.c) yardımcınız olsun.

Hayırlı teskereler teknoseko, Allah (c.c) görevinde muvaffak eylesin...

Ülkemiz şu iki şeyin ülkesidir: Biri çiftçi diğeri asker. Biz çok iyi çiftçi ve asker yetiştiren bir ulusuz.
İyi çiftçi yetiştirdik, çünkü topraklarımız çoktur. İyi asker yetiştirdik, çünkü o toprakları isteyen düşmanlar çoktur...bundan sonra da daha iyi çiftçi ve asker olacağız. Ancak bundan sonra asker oluşumuz artık eskisi gibi başkalarının hırsı, şanı, şöhreti ve keyfi için değil; yalnız ve yalnız bu aziz topraklarımızı korumak içindir.

Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri, C.II, s. 135 (1923,Tarsus)

Selametle git, selametle don Serkan...Allah yardimcin olsun.
Beyefendi uslubunu ve engin paylasimlarini ozleyecegimizden emin olabilirsin.

harmonik2

Sizi kınıyor ve Forum 23 ve 24 sayılı kuralları gereğince 7 (gün) forumdan uzaklaştırıyorum

23. ) *Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Nizamlarına aykırı davranışlarda bulunmak ve Türk Milletinin örf, adet ve geleneklerine uygunsuz hareketlerde bulunmak yasaktır.

24. ) *Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.

allah yar ve yardımcın olsun kardeşim inşallah gittigin gibi geri gelirsin allah yolunuzu açık etsin hayırlı tezkereler dilerim.

Öncelikle; Şimdiden hayırlı teskereler değerli kardeşim Serkan

Askerliğin temeli mutlak disiplindir.
Askere yeni gitmiş ya da askerden yeni dönmüş biri belki bunu anlayamaz.

Türk Askerini Başarılı yapan ve tarihihe adını yazdıran özelliğide budur. Düşünme sadece uygula, MUTLAK DİSİPLİN ve ÖLMÜNE İTAAT.

Kar taneleri eşsiz ve küçüktür fakat hepsi aynı yere biriktikleri için yığınları, çığları, oluştururlar

Serkancığım sana hayırlı tezkereler.Şafak kaç? :)
Sen ki orta gerilim direkleri patlatmış adamsın.Askerlik sana zor gelmez.
Bu arada insanları askerlikten soğutucu şeyler söylemek,kanunen suçtur.

Sayın Serkan kardeşim, sana hayırlı teskereler diliyorum. Güle güle git, güle güle gelirsin inşaallah.
Herşey insanın beyninde başlar beyninde biter. Yeterki sen görevini severek yap hiçte zor değil. Hatta zevkli bile. Forumda sık sık dile getirdiğin hayat hikayeni iyi biliyorum. Sen ki uçurumun kenarından dönmüş birisin, askerlik senin için çocuk oyuncağı.

Birde şunu sakın unutma ; Adın asker, yaptığın iş askerlik. Mutluluğu tel örgü içinde ara. En küçük şeylerden mutluluk duymaya bak gerisi kolay. Seni alnından öpüyorum, güle güle git diyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri