Vantilatör tamirinde hangi yag kullanilir

merhaba ben vantilator tamirinde kullanilacak yağ icin tavsiye arıyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Wd 40 olur makina yağı olur gress olur. Nereye süreceksiniz. Hepsi is görür. Gress daha uzun ömürlü olur. Pas varsa wd 40 olur. Gress girmeyen bir yer ise makina yağı olur. Yemeklik yag bile olur. Sen yeter ki iste

Wd 40 ile mekanizmayı rahatlatıp gres yağı kullanmak en verimli yol benim kanaatim, yukarıda cevap veren gürkanizmir ustam haklı evimde sıkışan vantilatöre yemeklik ayçiçek yağı ile müdahale etmiştim, geçen yazı öyle geçirdim.Kolay gelsin.

Katılmıyorum, yemeklik yağ ısınmaya karşı koyamaz dayanamaz ve yapıştırıcı etkisi yapar. Olsa olsa günü - ayı kurtarır. Mutfak dolapları, fayansların üzeri hatta aspiratör gövdesi buna en iyi örnektir. Diğer yağlar uygundur, işe göre araç gereç kullanılmalı.

Katılmıyorum, yemeklik yağ ısınmaya karşı koyamaz dayanamaz ve yapıştırıcı etkisi yapar. Olsa olsa günü - ayı kurtarır. Mutfak dolapları, fayansların üzeri hatta aspiratör gövdesi buna en iyi örnektir. Diğer yağlar uygundur, işe göre araç gereç kullanılmalı.
Elinden ne varsa onu la idare etmesi için söyledim abi. Tabiki uygun olan gress yada makina yağı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben wd 40 ile sorunu çözemedim sanırım çok ince olduğundan dolayı ama makina yağıyla çözülebiliyor bu sorun

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri