Vantilatör tamirinde hangi yag kullanilir

merhaba ben vantilator tamirinde kullanilacak yağ icin tavsiye arıyorum

Wd 40 olur makina yağı olur gress olur. Nereye süreceksiniz. Hepsi is görür. Gress daha uzun ömürlü olur. Pas varsa wd 40 olur. Gress girmeyen bir yer ise makina yağı olur. Yemeklik yag bile olur. Sen yeter ki iste

ardem

Üye
Wd 40 ile mekanizmayı rahatlatıp gres yağı kullanmak en verimli yol benim kanaatim, yukarıda cevap veren gürkanizmir ustam haklı evimde sıkışan vantilatöre yemeklik ayçiçek yağı ile müdahale etmiştim, geçen yazı öyle geçirdim.Kolay gelsin.

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılmıyorum, yemeklik yağ ısınmaya karşı koyamaz dayanamaz ve yapıştırıcı etkisi yapar. Olsa olsa günü - ayı kurtarır. Mutfak dolapları, fayansların üzeri hatta aspiratör gövdesi buna en iyi örnektir. Diğer yağlar uygundur, işe göre araç gereç kullanılmalı.

Katılmıyorum, yemeklik yağ ısınmaya karşı koyamaz dayanamaz ve yapıştırıcı etkisi yapar. Olsa olsa günü - ayı kurtarır. Mutfak dolapları, fayansların üzeri hatta aspiratör gövdesi buna en iyi örnektir. Diğer yağlar uygundur, işe göre araç gereç kullanılmalı.
Elinden ne varsa onu la idare etmesi için söyledim abi. Tabiki uygun olan gress yada makina yağı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
111,886
Kullanıcılar
411,612
Son üye
canbabo

Yeni konular