VANTİLATÖR SÖKÜMÜ (İYONİZERLİ, SOĞUK BUHARLI)(dismantling fans)_Bugün Ne Sökelim? -11

elektrofizikci

Usta Üye
Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaşlar.

Bu videoda bize pervanesi kırık olarak verilen iyonizerli ve soğuk buhar üfleyen bir vantilatörü söküyoruz. Sökümün püf noktaları ve dikkat edilmesi gereken yerler videoda hem resimli hem de sesli olarak anlatıldı. İyi seyirler...

VANTİLATÖR SÖKÜMÜ (İYONİZERLİ, SOĞUK BUHARLI)(dismantling fans)_Bugün Ne Sökelim? -11- - YouTube

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
@elektrofizikci sadece nic ise sözüm yok ama eğitimin fizik ise ve " soğuk buhar " diyorsan iki şeyden biri yanlış . :rolleyes:

Tebrikler elektrofizikçi. Yeni gördüm. İnşallah yarın izlerim. Ne kadar sabırlısın ve de büyük bir yüreğin var.;)
Bu arada kombiyi unuttum sanma...;)

Az çok izledim. Ortası açık tornavida ucu bu setin içinde var. Bu takım her tamircide olması lazım. Her türlü uç var.

Tebrikler elektrofizikçi. Yeni gördüm. İnşallah yarın izlerim. Ne kadar sabırlısın ve de büyük bir yüreğin var.;)
Bu arada kombiyi unuttum sanma...;)

Öğretmen27, her videoda sen aklımdasın zaten... kombinin hurdasını bile 150 TL dediler ondan yanaşamadım. Denk gelse hiç affetmeyeceğimde :) bazen düşünüyorum sözümde durmak için evdekini mi dağıtsam .. .aklımda deli sorular :)

Öğretmen27, her videoda sen aklımdasın zaten... kombinin hurdasını bile 150 TL dediler ondan yanaşamadım. Denk gelse hiç affetmeyeceğimde :) bazen düşünüyorum sözümde durmak için evdekini mi dağıtsam .. .aklımda deli sorular :)
Aman kardeşim yok. Yengeden terlik yemeni istemem.;)

Özlemiştim bu "bugün ne sökelim" serüvenini :) Sanırım işlerini bitirip (umarım gönlünden geçtiği gibi sonuçlanmıştır) rahat bi nefes alabildin elelktrofizikci :D
Arkadaşlar ifixit.com sitesini tavsiye ederim parasına bakıp alamadığımız s5 xpad4 lerin fotolu sökümleri var ayrıca geniş yelpazede sorunlu cihazların çöüzmleri, tamirleri de yer alıyor ;)

Arkadaşlar ifixit.com sitesini tavsiye ederim parasına bakıp alamadığımız s5 xpad4 lerin fotolu sökümleri var ayrıca geniş yelpazede sorunlu cihazların çöüzmleri, tamirleri de yer alıyor ;)

Vay vay vay koynumda yılan beslemişim :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri