Vacon inverter

okanvurmaz

Üye
Nxs modeli vacon inverterde ready aktif etmek için ne yapmamız gerekiyor. Yardımcı olabilecek var mi? Şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
6ila12 arasına birde 7-13-19 nolu ucları birbirine köprüleyipte dene start almıyormu sorun ne acaba

Sorun su elimde 2 adet kullanılmayan inverter mevcut. Bunların versiyonları ayni. Standart software yukledim 1 tanesi sorunsuz çalıştı. Diğeri ise ready aktif Işığı çalışmıyor ve start almıyor. İlginiz için teşekkürler

Sorun su elimde 2 adet kullanılmayan versiyonları ayni inverter mevcut. Bunlara standart software yüklendiğinde 1 tanesi sorunsuz çalıştı. Fakat diğeri ready aktif Işığı çalışmıyor ve ekranda ready yazisida çıkmıyor. Herhangi bi hata yok. Ready olmadığı içinde start almiyor

fabrika ayarlarına döndürüp deneye bilirsin yada çalışan ile parametreleri kontrol et pc ile bağlantı kullanıyorsan oradan start verip deneyebilirsin parametre kontrolü daha kolay oluyor aplikasyon atıp deneyebilirsin en kötü ihtimalle bozuktur :D

Evet PC ile kontrol ediyorum oradada ready lambası yanmiyor. Parametreleri PC ile yukledim 1e1 ayni aplikasyonda attım orada da ayni problem ready aktif sorunu. Dedigin iz gibi galiba bozuk bu.

kontrol kartının ürtündeki mikro swiçlerin konumlarına baktınmı 4 adet olacak sanmıyorum ama bir ihtimal konumlarını çalışan ile kontrol et

Ok

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri