V4.0E STEP 7 MicroWIN ile TD200C PROGRAMLAMA

elektrotex

Üye
TD 200 İLE ALARMLARIMI GÖREBİLİRİM
Örn. op7 serisinde istediğim herşeyi yapabiliyordum.
Ama Td200 Bana Biraz Karışık Geldi Bukonuda Türkçe dökümanları olan vetya bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı.

Yani İmkanım Olsa Td200 Geri verip OP 7 serisi Panel Alacağım

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ben td 200 ile iki adet sayıcıyı görmek istiyorum. ve bu sayıcıların değerlerini td 200 üzerinden istediğim değeri girmek istiyorum.
istediğim değer geldiğinde örneğin 125 olduğunda çıkış almak istiyorum böyle bir py,roje örnekleri varmı

Arkadaşlar örnek program yazdım ama cevaba nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum.

ArkadaŞlar Ben Td-200 Kontrol Panelİnnİn Teorİk Olarak Nasi ÇaliŞtiĞini Bİlİyorum Ama
programlamasi Hakkinda Çok Fazla Bİlgİm Yok,anlatimli Bİ Projesİ Olan Veya Bu Konuda Cevap Yazmak İsteyen ArkadaŞalra Şİmdİden TeŞekkÜrler...

Merhaba arkadaşlar ben td200 kullanım klavuzu yada programlama hakında yeterli bilgi alabileceğim biyer yada döküman arıyorum ama bi türlü bulamadım bana yardımcı olursanız. çok sewinirim. Teşekkürler...

arkadaşlar (RECEP ÇETİN-S7-200'lerle OTOMASYON) bu kitabı betazıt saaflar çarşısından aldım. İçinde s7-200 lerdeki bütün komutların açıklamaları ve örnek programları var. Tavsiye ederim. s7-200 ün yazılımını ve simülasyon programını internetten bulabilirsiniz.

weed çakiroğlunun tavsiyesi bana uygun her ikinizede çok teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri