Uzman sorusu : ahşap masa üzerindeki arıza !!

telsiz telefon ve nokta vuruşlu printer var, iki cihazıda masadan kaldırsam bile genede işe yaramadı.

Nasıl masaymış merak ettim açıkçası.Resmi yok mu?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ahşap sanılan masaların bir kısmı, sunta veya mdf dir.
Kaplaması da plastik esaslı ise -ki artık çoğu kaplama plastik esasli- statik elektrik yüklenmesi ile bilgisayarı etkiliyor olabilir.

Eski masif ahşap masalar yada yongalam kaplı ahşap masalar maliyet nedeniyle yerini bunlara bıraktı.

laptop fanı ve diğer bi sebeb ile masada vibrasyon varmı kontrol ediniz

Selamlar, laptop ile masanın arasına bir bariyer koyup denediniz mi? Kitap, karton, gazete veya benzeri. Arasında ne kadar mesafe olunca bozulma başlıyor?

laptop fanı ve diğer bi sebeb ile masada vibrasyon varmı kontrol ediniz
masada vibrasyon yok

Selamlar, laptop ile masanın arasına bir bariyer koyup denediniz mi? Kitap, karton, gazete veya benzeri. Arasında ne kadar mesafe olunca bozulma başlıyor?
hayır öyle bir deneme yapmadım ama telsiz telefondan şüpheleniyorum, sinyal bozuyor olabilir diye bir tahminim var. bir tadilat durumu var masa ve konum değişikliği olacak, onu bekliyorum şuan açıkçası, başka bir türlü çözüm bulamadım malesef

uzatma kablosunu değiştirsemde sadece duvardan adaptör bağlasamda durum aynı, touchpad çalışmıyor

masanın çeşitli konumlardan fotosunu görsek ? ve üzerindeki laptop laptop adaptör ve bağlı olduğu enerji yeri priz ve uzatma vs gibi .
konu olayın videosu ?

O
masada vibrasyon yok

hayır öyle bir deneme yapmadım ama telsiz telefondan şüpheleniyorum, sinyal bozuyor olabilir diye bir tahminim var. bir tadilat durumu var masa ve konum değişikliği olacak, onu bekliyorum şuan açıkçası, başka bir türlü çözüm bulamadım malesef
O telsiz telefon deyil cemır olmasın

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri