uzaktan kumandalı yana kayar bahçe kapısı tasarımı nasıl yapalı?

uzaktan kumanda koyman şartmı lazerli sensorler var ondan kullan motor farketmez

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
green arkadaşım ben pek otomasyondan anlamamda kontaktorlerın semasını gonderebılırmısın

Bence bağlantıyla falan uğraşma. bu işleri yapan bir otomatik kapı işleri yapan senin kapının ölçülerinde olan kumandalı kumandasız herşeyiyle bu sistemi yapan firmalar bulunmakta. Bence buralara bir uğra istiyorsan seni yönlendiririm bana pm at. Bu işi yapan fimalar arasında Nice, BFT, genius vb firmalar var. Ben Nice ı tavsiye ederim.

bencede amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok piyasada hazır kitler mevcut ve fiatları birbirine çok yakındır istersen yardımcı olabilirim model elektronik 0322 234 08 44 532 579 72 05

slm arkadaşlar.sn modelmurat yada diğer ustalar bu hazır kitlerin birbirine bağlantıları nasıl yapılmalı.daha önce bu kitlerin elime geçme imkanı olmadı.bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.ha birde fiyat konusunda bi msj atabilirseniz çok daha iyi olur.500 kg kapasiteli kapı motoru için örneğin.montaj hariç fiyatı ??yada sizde varmı bu kapı sistemlerinden.varsa bilgilendirirmisiniz

pic ile ufak bir program yazılarak da yapılabilir böyle bir sistem

slm sn ibocorp.bu kapı sistemlerinin hazır paketleri zaten bulunmakta.bende bu hazır paketlerin birbirine bağlantısını sordum.pic programlama gibi bi imkanım bulunmuyor.o yüzden hazır paketlere başvuruyorum.teşekkürler

Bu işi 0,18 mono faze bir motor sürücü ve uygun motor ile yapamaz mıyım? kendi bahçeme yapmak istiyorum. karar veremedim. kapıya göz koymak istiyorum. kapının önünde bişey varken dursun diye. o gözü nasıl kontrol edeğim.

nees bir kapı var. firma kapanmış. resetleyip yeniden yüklemek istiyorum. kartın üzerinde sesamo LIB0600 7309 ver.1,24 yazıyor. nette bir şey bulamadım. programı ile ilgili bir kaynak var mıdır ? yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri