Uzaktan kumandalı spot ve rgb Led olur mu

sbora95

Üye
merhabalar evime 4 tane 6W spot ışık koymak istiyorum, kartonpiyere spot ve led de döşemek istiyorum ama duvarı kırmak istemediğim için ya da boattan kablo çekmek istemediğim için prizli ve fişe takılan şekilde olsun istiyorum. Aynı zaman da şöyle bir ürün kullanmak istiyorum http://www.ledithalat.com/aydinlatma-kumandasi-3-kanalli-220-volt-2 şöyle bir kumanda ile 2 spotu ayrı , 2 spotu ayrı , ve bir kanala da ledi bağlamak istiyorum sonra hepsini bir kablo ile fişe bağlamayı düşünüyorum. Dediğim sistem olur mu? bu alet kaldırr mı? bu arada ledim rgb led ve kendisinden adaptörlüdür. Fikrinizi almak istedim. 3 kanallı uzaktan kumandalı ,ve 4 adet spot düşünüyorum. Olur mu sizce

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhabalar evime 4 tane 6W spot ışık koymak istiyorum, kartonpiyere spot ve led de döşemek istiyorum ama duvarı kırmak istemediğim için ya da boattan kablo çekmek istemediğim için prizli ve fişe takılan şekilde olsun istiyorum. Aynı zaman da şöyle bir ürün kullanmak istiyorum http://www.ledithalat.com/aydinlatma-kumandasi-3-kanalli-220-volt-2 şöyle bir kumanda ile 2 spotu ayrı , 2 spotu ayrı , ve bir kanala da ledi bağlamak istiyorum sonra hepsini bir kablo ile fişe bağlamayı düşünüyorum. Dediğim sistem olur mu? bu alet kaldırr mı? bu arada ledim rgb led ve kendisinden adaptörlüdür. Fikrinizi almak istedim. 3 kanallı uzaktan kumandalı ,ve 4 adet spot düşünüyorum. Olur mu sizce
Merhaba
Bu dediğiniz mümkün.
O kumanda devreleri 16 amper akıma kadar taşıyabiliyor.
Siz 1 kanala 2 spot.
Diğer kanala 2 spot.
3 kanala da rgb ledin adaptörü nü bağlarsanız olur.
Kaldirmama gibi bir durum olmaz
Kolay gelsin

Teşekkürler bende o şekilde düşünüyorum, kablo ile fişi prize başlasak sıkıntı olmaz değil mi? Bir de 2 Spotun ucunu nasıl bağlamak gerekiyor? Faz ve nötr olayını

evet olur

mustafa hocam ürün bilgisinde her çıkış 220volt, 1000watt a kadar destekler diyor..

hocam yerden ısıtma işleriniz nasıl gidiyor :)

spotlar 220 voltluksa paralel yapılır tabiki

RtGpLd--jitOV6BVADit9R0Lb4xNWHAp1buQ_nsNZt1n9jG8FY.jpg

Spotlarda trafalo spot olacak şu şekilde, n nötr, l faz oluyor sanırım?

Ekli dosyalar

• 411344720_tn30_0.jpg
    411344720_tn30_0.jpg
    5.5 KB · Görüntüleme: 8
evet dediğin gibi, karmaşık bir şey değil trafo girişleri paralel yaparsın biter olay

İşte tesisat işinden pek anlamıyorum, girişlerini bildikten sonra yaparım da hangi kablo nereye giriyor faz, nötr filan onlar kafa karıştırıyor, yardımcı olursanız sevinirim

kumandanı al üzerine şema çizmişler zaten oradan yaparsın, yapamam diyorsan elektrikçi çağırın küçük bir ücrete halletsin sizin için

kaliteli mi peki bu kumandalar?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri