Uzaktan Kumandalı Araç Kumandası

Arkadaşlar merhaba.

Uzaktan araba kilitleme devresi var. Ama her seferin camlar kapalı olsa dahi camları kontrol edip zorluyor.
Ben araba camını kapattıysam ve bunu gördüysem butona 1 kere bastıgımda hiçbirşey yapmayıp sadece kapıları kilitleyen ve 10 saniye içerisinde 2 kere basınca da hem kapıları hem de camları kapatabilecegim bir devre , şeması ve örnegini sormak istedim.
Teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar merhaba.

Uzaktan araba kilitleme devresi var. Ama her seferin camlar kapalı olsa dahi camları kontrol edip zorluyor.
Ben araba camını kapattıysam ve bunu gördüysem butona 1 kere bastıgımda hiçbirşey yapmayıp sadece kapıları kilitleyen ve 10 saniye içerisinde 2 kere basınca da hem kapıları hem de camları kapatabilecegim bir devre , şeması ve örnegini sormak istedim.
Teşekkürler

İstanbulda oturuyorsan bırkarakoyde selanık pasajına ugra derim

İstanbulda oturuyorsan bırkarakoyde selanık pasajına ugra derim

Teşekkürler.

Oraya gitmeden kendim yapabilirim diye düşündüm.

şeme , parcaların listesi varsa iyi olurdu aslında
yoksa oraya gitsem dedigin gibi bulurum. ama sitede arkadaşlara sormak istedim

Karakoye gıdıpte hazır devre almana gerek yok ordakıler calısanlar sıstem hakkında bılgı verırıyorlar boyle bır devre yapmak ısıtyorum de onlar sana malzeme lıstesını bıle cıkartır. gercekten yardımcıoluyorlar.

Karakoye gıdıpte hazır devre almana gerek yok ordakıler calısanlar sıstem hakkında bılgı verırıyorlar boyle bır devre yapmak ısıtyorum de onlar sana malzeme lıstesını bıle cıkartır. gercekten yardımcıoluyorlar.

Ben karaköye gitmeden burada arkadaşlardan yardım almak istedim.
Bu sitede de öyle devrenin parca isimleri şemalarının olabilecegini düşündügümden yazdım soruyu

Kabul ediyorum yardımcı olmaya calısmama ragmen oyle konusması cıldırttı benı reis :)

Neticede size forumdan araştırmak istediğini belirtmiş ve kibarca teşekkür edip tavsiyenize uymak istemediğini belirtmiş bunda çıldıracak bir durum yok bence ama neyse ikili tartışma halini almasını da istemem. Farkettiğim bir durumu söyledim sadece.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri