uzaktan ip le baglanma

kepetto

Üye
uzak bir bilgisayara hangi program araciligiyla vede nasil baglanabilirim..yardimlarinizi bekliyorum amacim baglandigim bilgisayara format atmak islem yapmak vesaire hep[si olabilir.
saygilarimla

teamviewer programı ile bağlanabilirsiniz. Netten bulunur bu program.
Bir de uzak masa üstü bağlantısı ile bağlanabilirsiniz.

Hangi programı kullanırsanız kullanın, ne yaparsanız yapın, işletim sisteminin kurulu olduğu bölüme format atamazsınız. windows ortamında iken, windowsun yüklü olduğu sürücüye format atamadığınız gibi. İşletim sisteminin kurulu olduğu bölüme, sadece dos ortamında iken format atabilirsiniz.

school bus programı hakkında bılgınız varmı:

school bus programı hakkında bılgınız varmı:

Ben bir ara kullanmıştım. Diğer bilgisayarın ekranını görüp mause ını felan kontrol edebiliyorsunuz ama tabi önce diğer bilgisayarda bu programı kurmanız lazım. Bu arada format atmak olayında Mustafa Bey'e katılıyorum. Bir yandan school-bus gibi bir programı çalıştırıp(yani windows açıkken) bir yandan format atabileceğinizi sanmıyorum.

Ben bir ara kullanmıştım. Diğer bilgisayarın ekranını görüp mause ını felan kontrol edebiliyorsunuz ama tabi önce diğer bilgisayarda bu programı kurmanız lazım. Bu arada format atmak olayında Mustafa Bey'e katılıyorum. Bir yandan school-bus gibi bir programı çalıştırıp(yani windows açıkken) bir yandan format atabileceğinizi sanmıyorum.

atar atar atmasına atarda belli bir yere kadar ekranı görür ondan sonra baglantısı kesilir

school bus programı trojanlı bir programdır.Başkasının bilgisayarını ele geçirip format atıcam cd sini açıp kapıycam mouse ile oynıycam derken kendi bilgisayarını savunmasız hale getir de senin pc ne format atsınlar:p

essansial net tools uzak masaüstü bağlantısı için en kullanışlı programdır bi dene. ama format filan atmak istiyosan C sini paylaşıma açtırman lazım.

bencede teamviewer güzel .bir sınırı var ama iş görüyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri