-Uygun fiyata çeşitli renk, özelliklerde LED alınır.

burak6000

Üye
-Kullanım alanı gittikçe gelişen LED diyot ile yapılan şeyler oldukça ilgimi çekiyor.
-->>Çok yüksek adetlerde led siparişi vermek koşuluyla eğer bu işle ilgilenen varsa bana ister özelden ister buraya yazarsa sevinirim.Bu işte önemli olan ana madde olarak LED'leri en iyi fiyata almak benim için çok önemli.
Saygılar...Herkeze kolay gelsin...

meraba... led lere karşı ilgin varmış sanırım fazla miktarda led alnır demişşin o zaman tam adamını buldun diyelirim.. bende bu işlerle uğraşıyorum ama asıl işim elektrik pano işleri vs..ama elimde bir işte kullandığım pompalı lehimle tek sefer sökülmiş takılmış fazla miktarada led var,3000-4000-6000-7000 mikrokandil 1.8 ve 2.2 volt aralığında SARI ve KIRMIZI renkte yaklaşık 200.000 adet civarında.....ledler kullanıldı fakat entegre uyumsuzluğu ,teknik personelin program hataları yapmasından dolayı led işinde başarılı olmadık..devre elemanları ve ledler elimde kaldı ledleri sana satabilirim...transistörler,bobinler,dirençlerin tekrar kulanılması sanırım sağlıklı olmaz işine yararsa onları bedeva verebilirimde...fakat şunuda belirtmek isterim ledler tek sefer sökülüp takıldığı için bacakları kısa ..istersen sana numune olarak 50 adet gönderebilirim istersen bak öle karar ver ...ayrıca kargo masrafında ben karşılarım...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri