Uyduda bazı kanallar çekmiyor.

fec yok ustam ona ben de baktım. elektronikçiye götürmekten başka çare kalmadı bence? gerçi garantisi var ama bir sebep bulur garanti dısına çıkarırlr...

İcini acmadiysan bulamaz bence tunerdan sende diren verme para icini acmadiysan oyle seymi olur arar soylerim musteri hizmetlerini falan de. Gerci o markaninda musteri hizmetleri varmidir bilemiyorum kendiliginden bozulan ve garantisi olan birseye para vermek safliktir para isterse verme servise

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

İcini acmadiysan bulamaz bence tunerdan sende diren verme para icini acmadiysan oyle seymi olur arar soylerim musteri hizmetlerini falan de. Gerci o markaninda musteri hizmetleri varmidir bilemiyorum kendiliginden bozulan ve garantisi olan birseye para vermek safliktir para isterse verme servise

bu tuner piyasada 20 tl mi? pahalıymış ustam ya.. bu arada bu tunerde lehim olayı var mı sadece vidaları sökülüp takılıyo mu? ben söküp takabilir miyim? alıcalr dediğin gibi 50 tl

Son düzenleme:
bu tuner piyasada 20 tl mi? pahalıymış ustam ya.. bu arada bu tunerde lehim olayı var mı sadece vidaları sökülüp takılıyo mu? ben söküp takabilir miyim? alıcalr dediğin gibi 50 tl

Evet var bir suru bacagi var alicin kucuk tuneride cok kucuk sen yapamazsin smd eleman gibi hasastir onu bosver 100 liraya dreambox 500s al internetin varsa butun sifreli kanallari seyret ccamdan

Evet var bir suru bacagi var alicin kucuk tuneride cok kucuk sen yapamazsin smd eleman gibi hasastir onu bosver 100 liraya dreambox 500s al internetin varsa butun sifreli kanallari seyret ccamdan

anladım sayın joker çok yardımcı oldun saol gerçekten. anladıgım kadarıyla bu cihazı yaptırmamak daha mantıklı. öyle yapalım saol ustam...

Bugun elektronikçiye gittim bunun tunerini değiştirmeye değmez dedi. Istiyosan geliş fiyatına birtane sana vereyim dedi (30 tl). Ben kabul etmedim. Ablamlara başka cihaz alacağız. Yardımı olan tüm ustalarıma teşekkürlerimi sunarım...

Bugun elektronikçiye gittim bunun tunerini değiştirmeye değmez dedi. Istiyosan geliş fiyatına birtane sana vereyim dedi (30 tl). Ben kabul etmedim. Ablamlara başka cihaz alacağız. Yardımı olan tüm ustalarıma teşekkürlerimi sunarım...

Ama ben dedim tuner diye degmezde dedim :) sende sagol

Benim de naçizane bir fikrim var. Denenmiştir ve hala da sonuç alınmaktadır. Atıyorum trt nin frekansını 11919 v 27500 manuel olarak girdik 11919 u 11914 le 11926 arası girersem yayınları bulabiliyorum. receverim 2001 model arçelik 12 yılda 4 çanak değiştirdim (doğuda görevliyken kargaların b...u anteni çürütüyordu) lnbde değiştirdim hala aynen böyle devam ediyorum.

Selam yavuz bey benimde bir sorum olacak sakincasi yoksa izmit tarafinda bir yerim var canak anten taktim tek anten yabanci kanal goruntusu geliyor 10 15 kanal turk kanallarinin hicbiri yok neden olabilir cevabin icin simdiden tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri