Alpsat Satfinder2 Uydu Yön Bulucu Cihazı Yazılım Güncelleme

bu arada nasıl yazılım yukleyeceğimi öğrendim. yazılımı siteden indirdikten sonra, cihaz bağlantılarını yapip cihazı açıyoruz. burada dikkat edilmesi gereken şey şarj cihazını bağlamak. şarj cihazını bağlamazsanız cihaz kapanıyor. bunları yaptıktan sonra firmware tıkladıktan sonra cıkan sayfada dosyaya tıkladıktan sonra cihaz kapanacak kendisi . pc ekranında yukleme işlemi dolduktan sonra herşey tamam kolay gelsin
Son yüklediğin yazılım dosyasını nereden buldun acaba söyler misin ?

S.a. ev uydu sistemlerinde bircok kablo icinde uydunun geldigi kabloyu tespit etmek icin en uygun ve ekonomik cihaz tavsiyesi varmidir?

bu arada nasıl yazılım yukleyeceğimi öğrendim. yazılımı siteden indirdikten sonra, cihaz bağlantılarını yapip cihazı açıyoruz. burada dikkat edilmesi gereken şey şarj cihazını bağlamak. şarj cihazını bağlamazsanız cihaz kapanıyor. bunları yaptıktan sonra firmware tıkladıktan sonra cıkan sayfada dosyaya tıkladıktan sonra cihaz kapanacak kendisi . pc ekranında yukleme işlemi dolduktan sonra herşey tamam kolay gelsin
teşekkürler üstad. versiyon güncellemek için uğraştım uğraştım olmadı. Şarj cihazını bağladıktan sonra iş halloldu sağolasın.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri