Uydu bulma cihazı lazım

Anastas

Üye
İnternette gördüm bir kaç tane ..ama profisyenel bir yardım alayım dedim.. söyle bir cihaz varmı... çanağın yanına çıkacağım.. LNB ucuna cihazı bağlayacağım..cihaz bana turksat nerede söyleyecek.. nasıl söyleyecek derseniz onuda siz bilirsiniz.. uyduya yaklaştıkça ses çıkarsın.. yada receverde sinyali gücü göstergesi gibi bir göstergesi olur..ucuz yollu olsun ama.. köyde var onu yapacağım.. başkada işime yaramaz

Evet böyle ama..en asgarî 50tl olsun..ve analog değil digital olsun.. Türkçe de olursa çok sevinirim..

Zaten 50 Tl'de aşağı fiyatı olan yok ki? Türkçe arayüz işini ise firmaya sormak lazım yada Next firmasının cihazlarına bakmak.

Zaten 50 Tl'de aşağı fiyatı olan yok ki? Türkçe arayüz işini ise firmaya sormak lazım yada Next firmasının cihazlarına bakmak.

Bunlar çok pahalı.. bunları alamam ben .. bunlara bu parayı vermem için bu işi yapmam lazım...1 dk.. bekleyin size bir cihaz atacağım..bir bakın lütfen aradığım böyle bir şeymi
https://m.n11.com/mag-mg-6300-lcd-e...97yXIp0IXNvRZ0qbUr8QXUIR6rVHxa_hoCvs8QAvD_BwE
Bu cihaz hem ucuz..hem digital..hem Türkçe..hemde sinyal anlaşılır veriyor ise almak istiyorum

Öncelikle şunda anlaşalım. "ne kadar ekmek o kadar köfte".

Her cihazda hizmette üründe v.s olduğu üzere (istisnalar kaideleri bozmaz) istediğiniz extra özellik ve kolaylık maliyet olarak size dönecektir.Dolayısı ile linkini verdiğiniz ürün parası kadar iş yapar.O da nedir? Sinyalin belirli açısal aralıklar içinde gücünü göstermek.Bu cihaz size çok kaba ölçüler verir ve işinizi tam görmez.

Lakin bu sizin işinizi görür mü o ne yapmak istediğinizle alakalı.Hayatta bir iki defa kullanacağım derseniz cihaz almaya zaten gerek yok Sağ-sol olarak çanağı kıbleye (evet Türkiye için ciddi ciddi kıbleye) çevirip yatay-düşeyinde recerverden pik noktasını ayarlarsınız.

Hatta cep telefonuna uydu yön bulma app'si kurarak daha verimli ve düzgün çalışan bir cihaz elde edersiniz.Hepsi olmadı internette uydu yön bulma siteleri var çanağın olması gereken yönü (uyduya göre) harita üzerinde gösteren onlara bakıp ayarlama yapabilirsiniz.

Amma...iş profesyonel seviyede iş yapıp para kazanacağım seviyesinde ise linkini verdiğiniz cihazla kaybedeceğiniz zaman ve para yerine paraya kıyıp daha fonksiyonel ve iş gören bir cihaz almanız gerek.

Çanağın yanına çıktım..TV yanına kamera bıraktım.. çanağı ayarlamaya çalıştım..ilk en yakın çanağın yörüngesine baktım..onu baz alarak sağa sola assa yukarı yapıyorum.. ama 600 kanal buluyor..100 çekiyor.. diğerleri sinyal yok hatası veriyor.. ondan dedim bir cihaz alayım ucuz yollu.. belki sinyali onunla bulurum

Cep telefonu magazalarında uydu yön bulma programı var kullanan bar mı hiç

Çanağın yanına çıktım..TV yanına kamera bıraktım.. çanağı ayarlamaya çalıştım..ilk en yakın çanağın yörüngesine baktım..onu baz alarak sağa sola assa yukarı yapıyorum.. ama 600 kanal buluyor..100 çekiyor.. diğerleri sinyal yok hatası veriyor.. ondan dedim bir cihaz alayım ucuz yollu.. belki sinyali onunla bulurum
adresini özelden yaz, bende bir tane anolog var ederi 50 TL filan, ama para pul istemem, kargosunu ödersin sadece, eğer istersen tabii

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri