Uydu alıcısı açılmıyor

Icini acmisken resimleyip ekleseydiniz bizde ona gore yorum yapsaydik iyi olurdu diye dusunuyorum.

Arkadaslarimiz en muhtemel olasılıkları yazmislar. Ama tahminden ileri gidemiyor. Resim somut bilgi içerir. 10 mesaj yerine belli ilk mesajda sizi yonlendirir.

Kolay gelsin
Aslında içini kapattıktan sonra resim çekmek aklıma geldi. Neyse yarın babam tamirciye götürecek.
Aslında içini kapattıktan sonra resim çekmek aklıma geldi. Neyse yarın babam tamirciye götürecek.
Elimde bu da var açıyorum lütfen yazılımın güncellemesini bekleyin diyor ondan sonra kapanıyor sinyal yok diyor. Sorun nedir acaba
Üzerinde DT9102HD yazıyor

Ekli dosyalar

• 20200713_003250.jpg
    20200713_003250.jpg
    217.8 KB · Görüntüleme: 48
Üzer,nde digitürk yazıyor ... Ondan ümidi kesin, ancak besleme devresini filan yedek parça olarak kullanırsınız veya eskiciye tv tamircisine hayrına bırakın :).

Zaten birisi çöpe atmıştı ordan buldum. Demin içini açtım daha gıcır gıcır ama sinyal yok diyor

Nereden çağrışım yaptı sabah sabah... Ne günlerdi ne günler. 1…2…3…4.. 8;9 a kadar giderdi ama en fazla 3 ü gorebilirdik :) Koca Koca adamlar uyduyu koltuğunun altına alıp şifre güncellemek için çarşı pazar gezerdi ayıp bilmeden...

images.jpeg

Hele ki Cine5...yedin bizi evladım yedin bitirdim...

Ekli dosyalar

• imagees (1).jpeg
    imagees (1).jpeg
    14.2 KB · Görüntüleme: 36

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine