UPS'lerde SOCOMEC mi MASTERGUARD mı?

kemalbnc

Üye
Herkese iyi günler. Başlıkta belirttiğim 2 UPS markasından hangisi tercih edilebilir sizce? Fikri olanların yardımını bekliyorum. İyi çalışmalar?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Herkese iyi günler. Başlıkta belirttiğim 2 UPS markasından hangisi tercih edilebilir sizce? Fikri olanların yardımını bekliyorum. İyi çalışmalar?

Masterguard Türkiyedeki tek Yetkili distribütör Gama Bilgisayardan yazmaktayız. Fiyat almak için Satış kanalı temsilcisi Gökhan Bey ile irtibata geçebilirsiniz. İnternetten iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız ürünle ilgili detay verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım size.
Uygulama ofis , hastane, sistem odası, endüstriyel mi?
Modüler mi stand-alone mu düşünüyorsunuz?

İyi çalışmalar.

üstad masterguard tabiki daha iyidir
ama kaç kva alacaksınız
buyuk alacaksanız sorun kaç pulslu? izalasyon trafosu varmı? dc bara kaç volt daha bir sürü argüman var ? bunları belirtmeniz lazımki size onu versinler yoksa 800 volt dc baradan çıkışlı izalasyon trafosu olmayan bir ürün verirler igbt kaçırır sistem yanar siz sağ ben selamet önemli şeyler bunlar

biz 300 kVA UPS düşünüyorduk fakat şuan için askıya alındı. Bilgiler için teşekkür ederim. İyi çalışmalar

tabiki socomec yüksek kalite
delpys gp 320kva 320kw
cos fi=1
ac/ac %97 verim
3 seviyeli

abiciğim marka ile takılmanız yanlış.ben masterguardı severim ama hepsi dandik ,yada hepsi iyi
soracaksınız DC bara kaç volt 800 mü 400 mü kaç puls lu izalasyon trafosu varmı? harmonik filtresi varmı. aküleri nin markası nedir . aküler derin deşarja ne kadar dayanıklı
upsi ups yapan budur başka nedir?
yoksa bir kart al 2tane IGBT Koy al sana ups. ha master gurd olmuş ha socomec ha Ahmet ha Mehmet .
eski tip upsler yenilerden çok iyiydi. 400 volt dc bara vardı izalasyon trafosu vardı filtreleri vardı. şimdi öle değil 800v dc baradan basıyorlar İGBT bir kaçırsa allah emanet. bu arada masterguard başka marka oldu diye biliyorum şu lerooy somerin nedi emerson sanırım yanlış olabilir bu bilgiyi kaale almayın ama emerson bir ups firmasını aldı ama zaten ben bu konuya yazmışım neden birdaha gelmiş:))

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri