UPS prize takınca kırmız ışık yanıyor

selami023

Üye
arkadaşlar ups yi yeni aldım 1 ay felan kullandım sorunsuz fakat bu aralar bişeler oldu cihaza prize takıyorum kırmızı ışık ve dıt dıt sesi çıkarıyor sanki elektirik yokmuş gibi davranıyor buna ne olmuştur sizce ???

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşım ups'i boşta çalıştır (yük bağlamadan)gene arıza veriyorsa muhtemelen cihazınız arızalı.Cihaz boşta normal çalışıyor bir yük bağladığınızda arızaya geçiyorsa aşırı yük vardır,ayrıca cihazın gücünü tipini de yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

ups yı kullandıgın yerde calısma gerılımının altında yanı dusuk gerılım mevcutsa bazı upsler elektrık yokmus gıbı davranıs sergılerler senin cıhazında besleme gerılımı calısma gerılımıne esıtmı onu kontrol et

sorun gideril di ups deki sigorta yanmış onu değiştirdim eski haline döndü ilginize teşekkür ederim...

Son düzenleme:
cihazınızın garanti belgesi ve faturası ile aldığınız yere müracaat edin kullanıcı hatası diyemezler derlerse onların bunu isbat etmesi gerekir(sıvı teması yok,kapağını açmamışsanız)

garantiden işini haLLETTİRMMEYE ÇALIŞ

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri