UPS DSP MULTIPOWER 6KVA ŞARJ KARTI VE AKÜ hk.

Merhabalar,

CİHAZ MODEL / SERİ NUMARASI - MA270630079 UPS DSP MULTIPOWER 6KVA

Yukarıda yazdığım cihazın aküleri bitik ve şarj kartı değiştirilmesi gerekiyor.
2V 4,5 AH LEOCH + ŞARJ KARTI = ?
Parçaları nereden temin edebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi Forumlar...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
istanbul karaköy selanik pasajında kartı bulamazsan hurdacılarda aynı cihazın kartından araman lazım

Merhaba hocam ben
Merhabalar,

CİHAZ MODEL / SERİ NUMARASI - MA270630079 UPS DSP MULTIPOWER 6KVA

Yukarıda yazdığım cihazın aküleri bitik ve şarj kartı değiştirilmesi gerekiyor.
2V 4,5 AH LEOCH + ŞARJ KARTI = ?
Parçaları nereden temin edebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi Forumlar...
merhabalar hocam verdiğin cihaz İnform marka cihazın servisiyim şehir olarak nerdesin yardımcı olayım size

Selamun aleyküm arkadaşlar benim tunçmatik 6kva online upsim var 9ah üzerinde aküler vardı 2 sene civarı gitti ondan sonra yerine 7ah first power akü taktılar fakat ilk gün yarım saat 2.günde 10 dk 3. günde tık diye kapandı bende 2. el 16 adet vision akü aldım fakat ups voltajı 201' voltdan fazla vermiyor sarjı bitiriyor buda elektrikler gittiğinde 2 dk içerisinde cihazlar kapanıyor aküleri tek tek sarj edip desarj yaptım sağlam olanları taktım dısarıdan aküleri 14.5v veya 13.8V seviyesine ulastırabilecek ulastığında sarjı kesecek bir devre arıyorum bizim burada elektrikler cok sorunlu belayı buluyorum :(

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,836
Son üye
oguzhankonak

Yeni konular

Geri