Ups 1500 kısa devre arızası!

grade

Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde 1500 line ups var. Cihazı düğmeye basınca açılıyor ama şarja geçmiyordu, farkettimki girişteki cam sigorta atmış. sigortayı değiştirdim. elektriği bağlamadan tekrar açtım şebekeyi bağlayınca tekrar sigorta attı ve ışıkları söndü ve devre dışı kaldı. Yeni akü de denedim sonuç aynı. Ne yapabilirim nereye dikkat etmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. Selamlar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşım sigortasının atması başka bir arızayı gösteriyor, kartı kontrol etmek gerekir.buradan görmeden şu arızalı bu arızalı demek hatalı olur. kartı sökebiliyorsan sök ve görsel bir yanık patlak var mı kontrol et. hatta görseli paylaş ki olası arızaları tahmin edebilelim. eğer elinden gelmiyorsa iyi bir ustaya götür çünkü elektrik şakaya gelmez.

arkadaşım sigortasının atması başka bir arızayı gösteriyor, kartı kontrol etmek gerekir.buradan görmeden şu arızalı bu arızalı demek hatalı olur. kartı sökebiliyorsan sök ve görsel bir yanık patlak var mı kontrol et. hatta görseli paylaş ki olası arızaları tahmin edebilelim. eğer elinden gelmiyorsa iyi bir ustaya götür çünkü elektrik şakaya gelmez.
Benimde 3 kw lık inform ups im var.cihazı açtığımda fan çalışıyor 3-5 sn sonra cihaz kendiliğinden kapanıyor.aküleri yeni aldım. Neden olabilir usta

Benimde 3 kw lık inform ups im var.cihazı açtığımda fan çalışıyor 3-5 sn sonra cihaz kendiliğinden kapanıyor.aküleri yeni aldım. Neden olabilir usta
ah be güzel insan, bak ne güzel okumuşsun mesajımı, görmeden nasıl şurası arızalı diyeyim? elinden geliyorsa aç sök resim çek ve yükle. ben değil benden büyük ustalar bile yardım eder sana. şimdi arıza nerede ben nereden bileyim. elektrik işinin şakası yoktur.

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri