Upload Siteleri Hakkında..

Sayın site yöneticileri ve kulanıcıları. Hepimizinde bildiği gibi rapid share ve hot file gibi siteler ücretli ve her indirmeden sonra bekletmekte acaba sitemiz bir uyarı yapsa ve başka dosya paylaşma sitelerini kullansak nasıl olur.ARZ EDERİM.

Ücretsiz paylaşım sitelerinde de bir süre sonra ortadan kaybolma ( site kapanma) problemi oluyor.

1- Ücretsiz dosya yükleme siteleri virüs katıyormu kendisi ???
2- Kontrolkalemi.com sitesi siteden dosya paylaşımı yapsa daha sağlıklı olmazmı ?

daha önceden 4 shared sitesinde linkler silinmiyor diye bu siteye dosya upload yapılması tavsiyesinde bulunduk. fakat bu siteye mahkeme kararıyla erişim engellendi. forum sunucusu da yüklemelerden dolayı çok fazla doldu. yakın zamanda bu sıkıntı ile ilgili sürekli bir çözüm düşünüyoruz...

daha önceden 4 shared sitesinde linkler silinmiyor diye bu siteye dosya upload yapılması tavsiyesinde bulunduk. fakat bu siteye mahkeme kararıyla erişim engellendi. forum sunucusu da yüklemelerden dolayı çok fazla doldu. yakın zamanda bu sıkıntı ile ilgili sürekli bir çözüm düşünüyoruz...

hocam 4 shared kapanmadı ki!

şu an ben girebildiğim için kapalı olup olmadığını bilemiyorum, ama geçen ay mahkeme kararıyla kapatıldığına dair haber vardı.

Merhaba
4 shared Manisa mahkemesi tarafından kapatılmıştı.Şu anda ben de ulaşamıyorum çünkü birçok dosyalarım vardı.Ama zannedersem domain ayarlarını değiştirerek ulaşmak mümkün olur.Şimdilik Rapidi kullanıyorum bakalım ne zaman dosya kabulünü kapatacak.Bu arada "*****************"bu forum direk olarak DSN,rar..vs dosyaları direk yükleyebiliyorsunuz.Tabii bu da bayağı kolaylık oluyor.Yalnız bunun da sakıncası sık sık Bakım yapıp çöp yazılımları ve de devreleri ayıklayıp kayda değerleri de arşive atmak gerekiyor bu da zaman harcamak demektir.

Fileserwer iyi mesela bi yükle ömür boyudursun nerdeyse kolay kolay bişeysilinmiyo ama hot file sanki bahane bakıyo gibi anında siliyo..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri