unı-t ut 232 güç ölçen pensampermetre kullanımı hk?

mavera571

Üye
selamun aleyküm,
site yapımcılarına , yöneticilerine ve sitede emeği geçen herkese teşekkür eder yaptıkları hayırlı iş için ecirlerinin katkat verilmesini temenni ederim.
Allah razı olsun sitenizden çok faydalandım ve faydalanıyorum.
ben unı-t ut 232 bir güçölçen pensampermetre aldım, ama içinde türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı aldığım yerde yardımcı olmadı şimdi bu cihazı kullanamıyorum bilen abi ve arkadaşlardan yardım etmesini rica ediyorum.
Allah razı olsun başarılarınızın devamını dilerim

selamun aleyküm...

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kardes aynı cihazı uzun zamandır kullanıyorum menü tuşlarına basarak kw kva A gibi ölçümleri alıyorsun fakat sadece amper ölçerken prop kullanmaya gerek yoktur diğer bütün verileri alabilmen için kırmızı probu pensi taktığın faza tutuyorsun bi 5 saniye kadar bekle ölçümü alırsın kolay gelsin.
unutmaman gereken şey ise ölçüm yaparken fazlar arası yada tek faz pensi taktığın faza probu tut.

saygıdeger ustalarım bende utı-ut 232 almak istiyorum satanı bulamadım ve ne kadara satılıyor telefonunuzu verirseniz görüşelim

s.a
kardeş cihazı

Haluk KiL
Datametral Teknoloji Çözümleri
Tel: 0 232 449 9203
Fax: 0 232 449 9207
Ana Sayfa - www.datametral.com

buradan temin edebilirsin. cihazı al eğer kullanmada problem yaşarsan bana bildir sana yardımcı olayım .

kolay gelsin

s.a

selamun aleyküm,
site yapımcılarına , yöneticilerine ve sitede emeği geçen herkese teşekkür eder yaptıkları hayırlı iş için ecirlerinin katkat verilmesini temenni ederim.
Allah razı olsun sitenizden çok faydalandım ve faydalanıyorum.
ben unı-t ut 232 bir güçölçen pensampermetre aldım, ama içinde türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı aldığım yerde yardımcı olmadı şimdi bu cihazı kullanamıyorum bilen abi ve arkadaşlardan yardım etmesini rica ediyorum.
Allah razı olsun başarılarınızın devamını dilerim

selamun aleyküm...

aldığınız pens amp metere daha önce hiç duymadığım bir marka ama sanırım kullanılmamış galiba 9 voltluk pil ile çalışır pilini tak amp seçeneklerinden en düşük olanına getir butonunu faz + ucunu tam ortasından gecsin amp okumalısın kesinlikle faz + notr- ikisi bir arada olursa ölçüm yapmaz unutma kesinlikle bu böyle

s.a kardeşim yorumlarınızı okudum bende bu dertten müzderibim unı_t ut232 sipariş verdim 1 kaç gün içinde elimde olur data metral mühendislikten türkçe kullanım kitapçığı gördüm fakat sipariş veremiyorum anlayacağnız bu aleti kullanmayı bilmiyorum ürün elime ulaştığınada kullanım için sizi rahatsız etsem bi sakıncası varmı allah yardımcınız olsun hayırlı günler

arkadaşlar unı_t ut 232 ile ohm ölçüleblirmi ölçülebirse nasıl ölçüm yapabilirim menüde ohm hanesini bulamadım

Son düzenleme:
unı_t ut 232 de menüde bir türlü DC VOLTAJ HANESİ ÇIKMIYOR NE YAPABİLİRİM

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler