Ufak sanat stüdyoma aydınlatma için yardımlarınıza ihtiyacım var

tattooist

Üye
Merhabalar arkadaşlar ben dövme sanatçısıyım minik bir dövme studyom var müşteri bekleme salonunun aydınlatmasını halletım fakat dövme yaptığım ufak bölmenin aydınlatma işlemini gerçekleştiremedim yaptığım iş incelik istediği için 4 taraftan ışık alması gerekıyorkı gölgem dövme yaptığım kişinin koluna-bacağına vb yerlerine düşmemeli bu yüzden 4 duvara şerit led takmayı düşündüm dövme yaptığım bölme küçük 1.5 x 2.0 metre ve bu bölmede avize yok sizce aydınlatırmı bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim Allah'ın herkese bol kazanç ve kolaylık vermesi dileğiyle...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhabalar arkadaşlar ben dövme sanatçısıyım minik bir dövme studyom var müşteri bekleme salonunun aydınlatmasını halletım fakat dövme yaptığım ufak bölmenin aydınlatma işlemini gerçekleştiremedim yaptığım iş incelik istediği için 4 taraftan ışık alması gerekıyorkı gölgem dövme yaptığım kişinin koluna-bacağına vb yerlerine düşmemeli bu yüzden 4 duvara şerit led takmayı düşündüm dövme yaptığım bölme küçük 1.5 x 2.0 metre ve bu bölmede avize yok sizce aydınlatırmı bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim Allah'ın herkese bol kazanç ve kolaylık vermesi dileğiyle...
Aradan uzun zaman gecmis cevap yararli olurmu bilmem ama 60*60 lik kare siva ustu led spot lambalar var gayet incedir beyaz ve kaliteli isik verir golge yapmayida engeller genelde artik ozel hastahanelerde kullanilio eger dukkaninizin tavani alcipansa siva alti olanlar daha hos durur sadece biraz pahalilar watina gore degisir .serit led tecrubenizide buraya yazarsaniz sevinirim istediginiz sonucu aldinizmi kullandiginiz trafo ve ledler hakkinda bilgi paylasirsaniz bal kaymak olur iyi gunler

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri