Ucuz etin yahnisi yenmez dedkleri bu olsa gerek..!!

Dur ben de kediye getireyim konuyu.
Bu gördüğünüz bizim evin gurmesi Ceviz.
Süt kullanılmadan yapılan peyniri, kalitesiz et, sucuk ve et ürünlerini yemez. Uzun uzun koklar ve tuvaletini örtüyormuş gibi örtme hareketi yapar. Bilinmedik marka veya bazı sokak sütlerini içmez.
Sera domatesi yemez, yerli domates yer.
O yüzden yeni bir ürün aldığımızda önce ona veririz. Bunu çevremizde çok arkadaş bildiği için Ceviz yemiyorsa onlar da o markadan uzak durur.
Marketlerde tanıtım stantlarından 1-2 parça peynir, sucuk vs alırım. Evde özel labaratuarım var. Orda test ederim derim. Ceviz beğenirse alınır.
Beğanmediği markalar bakanlığın sahte ürün listesinde çıkmakta. O yüzden güveniyoruz.Ekli dosyayı görüntüle 52008
maşAllah Allah (C.C.) nazardan korusun kediler soya katkılı şeyleri yemez...

Dur ben de kediye getireyim konuyu.
Bu gördüğünüz bizim evin gurmesi Ceviz.
Süt kullanılmadan yapılan peyniri, kalitesiz et, sucuk ve et ürünlerini yemez. Uzun uzun koklar ve tuvaletini örtüyormuş gibi örtme hareketi yapar. Bilinmedik marka veya bazı sokak sütlerini içmez.
Sera domatesi yemez, yerli domates yer.
O yüzden yeni bir ürün aldığımızda önce ona veririz. Bunu çevremizde çok arkadaş bildiği için Ceviz yemiyorsa onlar da o markadan uzak durur.
Marketlerde tanıtım stantlarından 1-2 parça peynir, sucuk vs alırım. Evde özel labaratuarım var. Orda test ederim derim. Ceviz beğenirse alınır.
Beğanmediği markalar bakanlığın sahte ürün listesinde çıkmakta. O yüzden güveniyoruz.Ekli dosyayı görüntüle 52008

Abi sizin evde başka kedi kontejyanı boş işe başvurmak isterim. Yoksa doğal domates falan göreceğimiz yok :D

Abi sizin evde başka kedi kontejyanı boş işe başvurmak isterim. Yoksa doğal domates falan göreceğimiz yok :D
:)

Bizim kızlar pek misafirperver değil. Yoksa başımızın üstünde yeriniz var. Ceviz hariç diğerleri anne ve 2 kızı. Diğer bir kızı da başka evde. Geldiğinde onu bile paralıyorlar. Koltuğun altına giriyor. Gece hepsi uyuyunca anca mama tuvalet işini görüyor.
20190124_183650~2.jpeg
20190120_184256~2.jpeg

Ha bir de ben varım.. Kelkedisi..
20190125_153335~2.jpeg

arkadaşlar rica ederim kedi köpek resimleri paylaşmayın en hoşlanmadığım hayvanlar...
ben ne diyorum siz ne diyosunuz arkadaş ?

köpek sevmezsin tamam da kedi sevilmez mi? kedi kendi başının çağresine bakabilir küçük ninjalar gibi onlar en sevilesi canlılar eski işyerinde fare temizliğini tekir tek başına yapardı tam terminatördü...

köpek sevmezsin tamam da kedi sevilmez mi? kedi kendi başının çağresine bakabilir küçük ninjalar gibi onlar en sevilesi canlılar eski işyerinde fare temizliğini tekir tek başına yapardı tam terminatördü...

ben hiçbir hayvanı sevmyorum ne elimi sürerim ne dokınurum onlara ….

Güvenilir bir kasaptan almak en iyisi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri