twidosoft programı ile ilgili kaynak varmı?

doruk

Üye
özellikle Simens PLC ile ilgili bir çok video ve döküman var.hem kitap olarak hemde e kitap olarak.Twido ile ilgili ise sadece ingilizce ve türkçe olarak kullanım klavuzu var.bunun dışında herhangi bir kaynak bulamadım.Programın kullanılması ve özellikle yazılım örnekleri bulunan herhangi bir kaynak biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz.Gördügüm kadarıyla bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlar var.Şimdiden teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bulmanız çok zor, ben çok aradım :) schneiderda şu an staj yapıyorum böyle bi döküman istemiştim ancak ellerinde yalnızca o dediğin türkçe kullanım kılavuzu var :) eğer bulabilirsen paylaşırsan çok memnun olurum.

Bulmanız çok zor, ben çok aradım :) schneiderda şu an staj yapıyorum böyle bi döküman istemiştim ancak ellerinde yalnızca o dediğin türkçe kullanım kılavuzu var :) eğer bulabilirsen paylaşırsan çok memnun olurum.
teşekkür ederim eger bulursam mutlaka paylaşacam çünki gerçektende eksik.Bende ögrenciler ve yeni ögrenecekler için temel düzeyde görsel olarak video formatında bir döküman hazırlamak istiyordum.Eger temel düzeyde hazırlayabilirsem hiç bilmeyenler yönelik olarak buradan paylaşırım teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri