Twido Suite Türkçe Versiyon

mustafali

Üye
Zelio Soft Türkçeleştirme çalışmamdan sonra sırada Twido Suite programı var 1 aya kadar %100 Türkçe Kullanabilirsiniz iyi çalışmalar. Mustafa SABIR

Programdan İlk Görüntü

k50zs.jpg

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
kardeş dört gözle bekliyorum yazılımı.yakında bitirirsin inşallah.

arkadaşım dili türkçeleştireceklerine programı düzeltsinler 5 para etmez hiç denedinizmi ben her türlü plc kullandım bunun kadar kullanımı zor karmaşık bir yapı görmedim online plc ye bağlı olduğunuz zaman deneyin dediğmi anlarsınız bir kontağı aramak için programı satır satır gezmeniz lazım zaten bağlanmak bir dert vs bence hiç uğraşmayın derim

arkadaşım dili türkçeleştireceklerine programı düzeltsinler 5 para etmez hiç denedinizmi ben her türlü plc kullandım bunun kadar kullanımı zor karmaşık bir yapı görmedim online plc ye bağlı olduğunuz zaman deneyin dediğmi anlarsınız bir kontağı aramak için programı satır satır gezmeniz lazım zaten bağlanmak bir dert vs bence hiç uğraşmayın derim

eleştrinize saygı duyarım ama burda önemli olan programı kullananların işini az da olsa hafifletmektir.istediğiniz bir program varsa onun üstüne çalışıp türkçeleştirme yapabilirim.İyi çalışmalar

Program %10 Türkçeleştirildi. kullanıp tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...
Kurulum:
1.TwidoSuite Programınız kapalı durumda olsun.
2.TwidoSuite Programınızın ana dizinini seçtikten sonra yükleme işlemine başlayınız.
3.Yükleme işlemi bittikten sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim...

Ekli dosyalar

• twidosuite türkçe versiyon.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 201
Asıl helpi türkçeleştirdiyseniz ne mutlu programcının haline

bu türkçeleştirme olayı yalan olmuş sanırım :D

işlerimin yoğun olması sebebiyle program üzerinde uğraşamadım yakın zamanda kaldığı yerden devam edicem anlayışınız için teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri