Twido Suite Pc Plc Bağlantısı

Arkadaşlar elimde bi adet TWDLCDE40DRF plc var bu plcden içindeki programı çekmek istiyorum ancak bağlantı kuramadım Drivers manager'den modbus serial seçip test ettiğimde bağlı gösteriyo ancak twido suite de programı cekmek için bağlan dediğimde "Communication error. Check the Modbus Driver parameters, controller connections or power supply." hatasını verior twidoyu schneider'i ilk kez kullanıyorum ayrıntılı bi şekilde bağlantıyı nasıl yapacağımı anlatabilen biri olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
elimde bu kablolar var bunlarla yapılabilirmi ?

Ekli dosyalar

• TSXPCX1031-RS232.jpg
    TSXPCX1031-RS232.jpg
    15.8 KB · Görüntüleme: 39
  • XBTZ9780.jpg
    XBTZ9780.jpg
    3.6 KB · Görüntüleme: 36
TSXCUSB485 Kablosunu temin ederseniz USB üzerinden MODBUS ile PC-PLC arası iletişimi sağlarsınız.

Arkadaşlar elimde bi adet TWDLCDE40DRF plc var bu plcden içindeki programı çekmek istiyorum ancak bağlantı kuramadım Drivers manager'den modbus serial seçip test ettiğimde bağlı gösteriyo ancak twido suite de programı cekmek için bağlan dediğimde "Communication error. Check the Modbus Driver parameters, controller connections or power supply." hatasını verior twidoyu schneider'i ilk kez kullanıyorum ayrıntılı bi şekilde bağlantıyı nasıl yapacağımı anlatabilen biri olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
Merhaba elindeki kablonun çıkış uclarının sıralamasını gönderebilirmisin

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri