TV Jammer Sinyal Kesici Bilen Gelsin

Abilerim Televizyonun sinyalini kesicek elektromanyetik bir verici bloklayıcı biliyorsanız veya en ufak bir fikriniz varsa belirtin muhtacım lütfen TV jammer diye araştırıyorum sonuç bulamadım belki diz bir şeyler önerirsiniz bir devre olur başka bir fikir olur arada duvar var 1metre menzilden TV sinyali kesilecek tvnin sesini dahi parazitlese bana yeter bu forumda çok deneyimli insanlar var biliyorum inşaallah çare olursunuz

Öyle birşeyin kısıtlı imkanlarla çok mümkün olduğunu düşünmüyorum
. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır . Tatlı tatlı uyarın

tv anten sinyali kablo ile geldiği için jammerden etkilenmez. jammer, alıcı antenleri etkiler.

Son düzenleme:
Abilerim Televizyonun sinyalini kesicek elektromanyetik bir verici bloklayıcı biliyorsanız veya en ufak bir fikriniz varsa belirtin muhtacım lütfen TV jammer diye araştırıyorum sonuç bulamadım belki diz bir şeyler önerirsiniz bir devre olur başka bir fikir olur arada duvar var 1metre menzilden TV sinyali kesilecek tvnin sesini dahi parazitlese bana yeter bu forumda çok deneyimli insanlar var biliyorum inşaallah çare olursunuz
Sanırım komşunuzun yüksek sesle TV izlemesinden şikayetçisiniz.
Buyurun size kişisel jammer... :)
https://www.trendyol.com/3m/1100-kulak-tikaci-ses-gurultu-onleyici-50-cift-p-32384572
aa.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri