Tuvalet takip sistemi kartlı ve parmak izli wc sınırlandırma sistemi

Yuh ya bu kadar da olmaz ya.
Şu insanoğlu kadar pis çıkarcı başka bir mahlukat var mı dır yeryüzünde.
Allah herşeyi bize karşılıksız versin biz insanların dakikalarını sayalım olacak iş değil
O zaman mesai bittikten sonra bir dakika fazla durmasın işçiler.

aslında kapıya kumbara koyan patron olsa daha iyi olur.

elin mühendisi apollo18'i yapar bizim ki içine eder...

haksızsın dıyemıycem ama,daha önce tuvalet kartlı sistemi üretmis biri olarak alındım vesselam.Birincisi patronlarda haklı biz türkler kaytarmayı cok seviyoruz.adam saat 1 de ise baslar yarım saat sonra tuvaletı gelır. yok boylle bısey.ayrıca acıl durumlar ıcın acıl gırıs kartımızda vardı hanı....).apolllo meselesıne gelınce insanımızın yapamayacagı hicbirsey yoktur.yeterki onları yönetenler dar kafalı olmasın.zaten su dıscovery seyrederken uyuz oluyorum.adamın koylusu kendı bınecegı ucagı yapmaya calısıyor bızler kendı parasıyla ucak uretenı engellıyoruz.bence bu ulkede muhendıs yonetıcılerınde teknık olarak yargılanması gerek.bır uretıme evet yada hayır demesının altında yatan sebebın sorgulanması gerek.

PDKS sistemi personel devam kontrol sistemi değil zaten yanlış biliyosunuz arkadaşlar :) Patron Dürüstlüğü Kontrol Sistemi

ben başarı elektronikte çalışırken sabah 8 de iş başı yaptığım üretim labına girince her seferinde uykusuzluktan stereo mikroskobun altına cep telefonu kartını koyup ana kartı inceliyorum ayağına 2 saat düzenli olarak uyurdum.nasıl olsa gözlerimi kimse görmüyor.
ne rüyalar görürdüm be ne günlerdi :) sene 1998 nokia 8110

türk aklına PDKS miş tuvalet kontrol müş sökmez kaytaran her türlü bulur yolunu (kendi bindiğim dalı kesiyorum bende pdks yapıp sattım)

pic programlamayı ögrendigimde ilk yaptıgım projeydi pdks.hatta manyetik reader ları gümrükten cekmek icin epeyde cile cekmistim.(efendim bu tip ürünler icin türkiye capında servis agım olması gerekiyomus,ben daha bi tane satmamısım 50 tane servis istiyolardı)su anda epeyde gelistirdim ama sekreterlerden bıktım.satmakla kurtulmuyorsun.musteri portföyüm genellikle tekstil sektörü oldu ve malesef senede bir iki sekreter degistiriyorlar.yahu insan kadın sesinden tiksinirmi.valla ben tiksinir olmaya basladım ve tovvbeeeee....
satmıyorum kardesim.küllümü kar ama oh kurtuldum satmıyorum.50 dolar maliyeti var 500 dolara piyasası ama yapılacak is degil.
haaa güzel karmıs diyen varsa gelsin.komple projeyi cuzi fiyata vermeye razıyım.puantaj programıda yanında firmamızın hediyesi...:):p

:))ben teknik yönunu eleştırmıcem bu konuyu savunan haklı bulan arkadaşlara sözum günde 3-4 le limitlendırdınız çalişan kişiyi yemekhanede afedersınız kurufasulye veya nohutu dayarsanız çalışanın önune veya sızde aynı duruma duşersınız:) o zaman ne olacak:)) ha kartlı giriş yapılır her gun aynı kaza olacak değıl çalışan her gun aynı zamanı harcıyorsa o zaman olur tabii bayanları ayırmak lazım:)

iş ahlakının,işçinin moralinin içine eden edene buna sınır koymak lazım

electronic art oyun stüdyosunun çalışanlarının çalışma ortamlarının resimlerini gördüm nette.
birisi ayaklarını uzatmış,birisi kulaklığı takmış bilgisyar başında program yazıyorlar. ama dev bir şirketler neden?
çalışanlar rahat ve huzurlu işlerinin bilincinde verilen sürede iş bitiyormu bitiyor.isterse gider evinde yatar olay bu.
türkiyede bu zihniyet daha oturmadı. sabah 8 akşam 6 devam

Tuvaletin girişine bir de tartı koysunlar. Böylece tuvalet suistimalleri de engellenir. :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri