Turk Guard Alarm Şeması ?

iso_manyak

Üye
arkadaşlar turkguard arlarm şeması istiyorum. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. nasıl bağlandıgı hakkında bi fikrim yok. ama resmi çekilmiş bi turk guard alarm panelinden çözebilirim. yardımcı olursanız gerçekten minnettar kalırım. teşekkürler

turkguardı aramak cözüm değil bence cünkü ulaşabileceklerini pek sanmıyorum
elindeki cihaz uzaktan kumadalımı değilmi bu konuda biligi verrisen sana yardımcı olalım ayrıca cok basit cihazlardır diğer panellerden cok cok daha basit sen yinede modelleri hakkında bilgi ver biz sana elimizden geldiğince yadımcı olmaya çalışalım

tg 500 f1 ve f2 modelleri ikiside var arkadaşlar. kumandalı. valla yardımcı olursanız cok sevinirim ya

arkadaslar bende ağlayayım ya banada f500 f1 kurulumu nasıl yapılıyor paradox u yapıyoruz herkez bizi alarmcı olarak biliyor ama her alarmın bir sistemi var bunu kimse bilmiyor bana yardımcı olacak arkadasa paradox için tam yardım sözü veriyorum tesekkurler.

merhaba alacağız ama bitürlü alamadık yöntemini söylersen teşekürler. tg500 f1kullanım kılavuzu

merhaba turkguard tg 500 bağlantı şemasını ekte bulubilirsiniz.

saygılarımla

Ekli dosyalar

• turkguard şema.zip
    359.3 KB · Görüntüleme: 212
aslında turkguard alarm sistemine ve parametrelerıne hakım olmak ıstıyorum ben
baglantı seması arama pareametrelerı v.b ben kest marka alarm takıyorum ama dıgerlerınede hakım olama gerekıyor ekmek kazanmam ıcın bu sebepten ban dokunmanlar gerekıyor yardımcı olabılecek arkadaslar varsa mınnettar olurum saygılarr

MERHABA İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR TURK GUARD tg500 f1 VAR Bİ TÜRLÜ BAĞLANTISINI YAPIP ÇALIŞTIRAMADIM PIRLAR FALAN ÇALIŞIYOR AKTİF HALE GETİRİNCE DİREK ALARM DEVREYE GİRİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

İYİ GÜNLER

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri