Tuncmatik 3kva Code 26

f.bilir

Üye
Öncelikle herkese merhaba,
Tuncmatik 3kva var elimde akü %98 şarj olunca 88v değerine ulaşıyor code 26 hatasına düşüyor diğer bütün fonksiyonlarda arıza yok çalışıyo makina ama şarj %98e ulaşınca bu hataya düşüyo anca kapatıp açınca düzeliyor biraz aküden kullanıyorum sonra geri bypass moduna alıyorum aynı. Eski aküleri değişince oldu. Bidaha değişim yaptık gene aynı. Bu sorunla karşılaşan varmı? Code 26 nın anlamı Şarj voltajı çok yüksek yada şarjör arızalı yazıyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Değiştirdiğiniz aküler aynı tip değilse şarz voltajları biraz fazla yada azsa belki bundan yapabilir. çünkü birkaç tane seri akü kullanırsan aradaki fark artacaktır.
tunçmatiğe bir mail atabilirsiniz belki yardımcı olurlar.

Değiştirdiğiniz aküler aynı tip değilse şarz voltajları biraz fazla yada azsa belki bundan yapabilir. çünkü birkaç tane seri akü kullanırsan aradaki fark artacaktır.
tunçmatiğe bir mail atabilirsiniz belki yardımcı olurlar.
Hepsi aynı tipte uygun aküler. Bugün kontrol edeceğim malzemeleri arıza aramaya başlayacağım.

Şarj gerilimi 88v mu oluyor? kaç akü var? ve nasıl bağlı? bağlantı hatası yapıyor olmayın.

Tuncmatik 3kva var elimde akü %98 şarj olunca 88v değerine ulaşıyor code 26 hatasına düşüyor diğer bütün fonksiyonlarda arıza yok çalışıyo makina ama şarj %98e ulaşınca bu hataya düşüyo anca kapatıp açınca düzeliyor biraz aküden kullanıyorum sonra geri bypass moduna alıyorum aynı. Eski aküleri değişince oldu. Bidaha değişim yaptık gene aynı. Bu sorunla karşılaşan varmı? Code 26 nın anlamı Şarj voltajı çok yüksek yada şarjör arızalı yazıyor.
Aynı sorun benim cihaZda mevcut,siz sorunu çözebildinizmi?

Tuncmatik 3kva var elimde akü %98 şarj olunca 88v değerine ulaşıyor code 26 hatasına düşüyor diğer bütün fonksiyonlarda arıza yok çalışıyo makina ama şarj %98e ulaşınca bu hataya düşüyo anca kapatıp açınca düzeliyor biraz aküden kullanıyorum sonra geri bypass moduna alıyorum aynı. Eski aküleri değişince oldu. Bidaha değişim yaptık gene aynı. Bu sorunla karşılaşan varmı? Code 26 nın anlamı Şarj voltajı çok yüksek yada şarjör arızalı yazıyor.bu sorunu çözen varmı aranızda lütfen yardım edin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri