Tuş Takımı Tamiri

gigaset dect telefonlar herkesin derdi olmuş...

bilmem benim şirket dışında bile kablosuz telefonum olmadı. ben eski kafalı bir adamım.

bizim ilk dect karel bişeydi biyeyler yapınca etrafta ki dectleri dinliyordu bir kaç yutube videosu izlemiştim çatır çatır dinliyorlardı üreticiler uyandı şifreli mode yaptılar...

bizim ilk dect karel bişeydi biyeyler yapınca etrafta ki dectleri dinliyordu bir kaç yutube videosu izlemiştim çatır çatır dinliyorlardı üreticiler uyandı şifreli mode yaptılar...
askerde önce telefon telekomdaydı evime bağlamak için beni yıllarca süründürdü. cep telefonu çıktı bodrum'da alan 4. kişiydim. o zamanki rahmetli patronum bile benden 9 ay sonra alabildi. ( o dönemde götürüye çalışıyordum zaman zaman patrona bile borç verirdim) telekom telefonu bağladı sonrada ben iptal ettirdim. sonra aldığımız kablolu telefonlar hep kızımın annesi üzerineydi, zaten bir tane aldık.

2021-12-10 23.40.20.jpg

dect teller 2 tane gigaset ve sagem ikisinide router besliyor üzerine konduğu şeyler sadece şarz ediyor telefon kablosu çekmek istemedi paşam...

artık kablolu telefon çok kalmadı. geçen sene güvenlik sistemi kurduğumuz fabrika 2 ayrı bina idi normal dectler çekmediği için karelin net üzerinden çalışan santralini kurdular. muhasebe bölümü, çizim bölümü, uygulamalar bölümü. patronu arayacaksan cebinden arayabilirsin. zaten patron dediğim adamda orada işçilerinden farklı çalışmıyor. herkesten sonra kepekleri çekip gidiyor. büyük muhasebeyi kardeşi tutar, adamlar hesap verirler son işçisi çıkana kadar bekler. her makineyi kontrol eder öyle giderdi. zaten fabrika dediğin ne ki 20 dönüm yer.

Bugün o ise bakamadım üstadım. Arkadaşlara elektronik kart göndermiştim tamir ediverin diye. Hatta arızalarıni da kalem kalem yazmıştım. Şu değişecek bu değişecek diye. Bugün kart geri geldi. Yazdığım bir parça değişmemiş. Ulan ufacık zener kendim değişeyim dedim. Kart üstünde kısa devre gözüküyor. Karttan söktüm zeneri dışarı da oldu cillop gibi. Hadi dedim işi bulduk. Şimdi zenerin olduğu yere nerden kısa devre geliyor onu bulacağım 🤔

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri