tsx nano-tsx07 telemecanique plc için programlama yazılımı

arkadaşlar bende preminum tsx p572634 şeklinde bir plc var buna bağlanamıyorum herturlu şeyi uyguladaım ayarları yaptım fakat hep port meşgul şeklinde hata veriyo kafayı yiyecem yardım edin.tane tane ne yapmam gerekiyorssa anlatırsanız sevinirim

arkadaş nasıl bişi bu gıcık oldum

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba
tsx07 serisi plc de yazılmış programı zahmetsizce twidoya cevirebilirsin,bu konuda zannerdersem eksik bilgi verilmiş.ayrıca ben ne plc-op nede pc-plc arasında sıkıntı yasamıyorum.ayrıca m340 programlama kablosu fotoğraf makinasında bile kullandığın usb-miniusb kablosudur.kolay gelsin.

yav hocam bağlantı ayarı yaparken port ayarlarını falan ne ayarlıyosun
azcık bilgi verirsen sevinirim

lütfen yardım et

arakdaslar telemecanıque-pc haberleşme kablo smeası ve
telemecanıque plc programı varsa
bana ozel mesaj atarlarsa sevınırım.
******@yahoo.com

arkadaslar telemecaneque nano programına ıhtıyacım var.
bır de pc ıle haberleşme kablsouna naısl yapacagım?yardımlanınırızı beklıyorum

sayın seta -otomasyon eger sız de telmecenaque nano progrmaı varsa *******@yahoo.com adresıne atarmısınız?

telemekanik tsx nano modicon plc nin yazılımını banada gönderirseniz sevinirim.
******@yahoo.com

telemekanik tsx nano modicon plc nin yazılımını banada gönderirseniz sevinirim.
******@yahoo.com

herkese merhaba bır sorunum var eğer bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım benım elımde TWDLCAA-400RF PLC var ve XBT6T2210 OP. Panel var ve elımde telemechanıquenın orjınal 1.5 metre kablosu var ama ben haberlesmeyı saglamam ıcın 7 m baska kablo kullandım ama haberlesmede sorun oldu calısmıyor bu konuda yardımcı olursanız sevınırım bır arkadasım plc hızını dusur dedı ama ben onuda yapamadım bu konuda bılgısı olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım herkese kolay gelsın

Sayın Ansez, tsx nano yazılımını banada gönderebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.
******@hotmail.com

arkadaşlar bana telemekanik plc hakkında bilgi werecek birileri yok mu ya.

herkese selam arkadaslar bu from özel bi from deil genel bi from paylaşacak bilgilerinizi herkesle paylasırsanız bizde bu fromdan faydalanmış oluruz şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri