tsx nano-tsx07 telemecanique plc için programlama yazılımı

unaldemirbag;
bende şimdi kontrrol ettim mail gitmemiş sorununu hallettinmi sana nasıl yardımcı olabilirim pl7 Pro yu tekrar göndereyimmi

valla neresinden başlayacağım inan ki bilmiyorum öncelikle driver maneger in düzgün kurulmuş ve kullanılan kabloya ve porta göre ayarlarının yapılması gerekmektedir. İstersen sen nasıl yaptın onu bi anlat bende ona göre yardımcı olmaya çalışayım kullandığın kablonun ne olduğunu da belirtirsen ben ona göre ayarları nasıl yapacağın konusunda yardımcı olmaya çalışayım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
elimde tsx nano ve tsx7 plc var programları bana da gönderebilirseniz sevinirim tşkkr. ********@hotmail.com

internette arattırırsan bulursun pl707 programın ismi plc ye bağlanabileceğin kablolarda tsxpcx1031 veya tsxpcx3030 veya tsxcusb483+tsxcrjmd25 bu üç kabloda biriyle bağlanabilirsin en son yazdığım kabloda iki kod var bu iki ürünü birleştirdiğin zanam tek kablo oluyo eğer plc programlanmaya ihtiyacı varsa benimle irtibata geçebilirsin *******@hotmail.com

telemekanik tsx nano modicon plc nin yazılımını banada gönderirseniz sevinirim.
******@gmail.com

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri