TSE' Testlerinden biri olan "EMC" Bağlantı Ucu Bozulma Gerilimi Deneyi Hakkında Yardım !

Merhabalar

Yurt dışından İthal ettiğimiz adaptörler "TSE" de "EMC" Bağlantı Ucu Bozulma Gerilimi Deneyi'nde kaldı. Test sonuçlarını şimdi paylaşacağım. Şimdi siz değerli büyüklerim ve tecbrbesi olan her bireyin bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Bu adaptöler 12 v 1 amp. - 2 amp. - 3. amper ve 5 amp. olarak ayrılıyorlar. 1 ve 2 amper aynı yapıdalar. ancak 3 ve 5 laptop adaptörleri gibi kutu şekildeler. Bu adaptörlere EMC testlerinden geçebilir hale getirmek için bilfdiğiniz ucuz yollu ve basit yapılabilecek neler vardır acaba bir beyin fırtınası yapsak hep beraber ?

Adaptörlerin fotoğrafları ve TSE den gelen rapor fotoğraftadır.
12 V PLASTİK TOPLU.png
TSE Test.jpg

Merhabalar

Yurt dışından İthal ettiğimiz adaptörler "TSE" de "EMC" Bağlantı Ucu Bozulma Gerilimi Deneyi'nde kaldı. Test sonuçlarını şimdi paylaşacağım. Şimdi siz değerli büyüklerim ve tecbrbesi olan her bireyin bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Bu adaptöler 12 v 1 amp. - 2 amp. - 3. amper ve 5 amp. olarak ayrılıyorlar. 1 ve 2 amper aynı yapıdalar. ancak 3 ve 5 laptop adaptörleri gibi kutu şekildeler. Bu adaptörlere EMC testlerinden geçebilir hale getirmek için bilfdiğiniz ucuz yollu ve basit yapılabilecek neler vardır acaba bir beyin fırtınası yapsak hep beraber ?

Adaptörlerin fotoğrafları ve TSE den gelen rapor fotoğraftadır.Ekli dosyayı görüntüle 46513 Ekli dosyayı görüntüle 46514
Bu soruna cevap bulabildiniz mi? bizde aynı durumdayız.

220 hattına seri olarak 220uh direnç şeklinde bobin ve bobinden sonra sizin cihazınıza paralel olacak şekilde 33nf kapasitör bağlıyabilirsiniz. Bobinin iç direnci 10 ohm veya altında olabilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri