TS 11348 EN 10240 No'lu Standartı Arıyorum

ImLeaGenD

Üye
Arkadaşlar bu standarta sahip olan var ise paylaşırsa sevinirm..

Standart Adı: Çelik borular- İç ve/veya dış koruyucu kaplamalar- Otomatik tesislerde uygulanan sıcak daldırma galvanizli kaplamalar için özellikler

Standart No: TS 11348 EN 10240

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşlar bu standarta sahip olan var ise paylaşırsa sevinirm..

Standart Adı: Çelik borular- İç ve/veya dış koruyucu kaplamalar- Otomatik tesislerde uygulanan sıcak daldırma galvanizli kaplamalar için özellikler

Standart No: TS 11348 EN 10240

Aradiginiz standardin ingilizcesini gonderiyorum, asagida ingilizceden turkceye karsiligini da belirttim, anlamadiginiz bir yer olursa yardimci olmaya calisacagim.

EN 10240

Internal and/or external protective coatings for steel tubes – Specification for hot dip galvanized coatings applied in automatic plants

TS 11348 EN 10240

Çelik Borular- İç ve/veya Dış Koruyucu Kaplamalar- Otomatik Tesislerde Uygulanan Sıcak Daldırma Galvanizli Kaplamalar İçin Özellikler

Ekli dosyalar

• 201581062190.pdf
    632.8 KB · Görüntüleme: 18

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri