Tromatik Trafo Sargısı Hesaplama Programı

bu günlerde en cok aradığım seydi tesekürler hazırlayanın elıne saglık :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
program sorunsuz çalışıyor arkadaşlar çok da güzel bi program arayüzü sade ve kullanışlı herkese tavsiye ederim.

Merhaba acaba bu programı yazan arkadaş programı yazarken kullandığı dokümanları benimle paylaşabilir mi yaklaşık 250KVA değerinde bir transformatör tasarımı yapmam gerekiyorda proje çalışmam olacak ilgili arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok memnun olacağım.

Merhaba arkadaşlar
ben arkadaşımla motorun statoruna trafo sarmak istiyoruz. yani statorun tellerini çıkartıp öyle sarmak istedik. ama yapamadık. yardımcı olabilecek varsa seninirdim

Sevgili kardeşlerim ALLAH aşkına ya..bu trafo hesaplama programı çalışmıyor... Yorumlara bakıp, defalarca defalarca bakıyorum ama. Yok programda sorun var... Lütfen yardımcı olurmusunuz

250 mva ototrafonun sekonderinden 280 amper akım geçmekte bu trafo kaç megawatt yük vardır
Yardımcı olabilirmisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri