Troid tip akım trafosu

emodiyator

Profesyonel Üye
Sekonder koruma rölesine bağlı troid tip akım trafosu var röle ilk defa devreye alınacak sistemde enerji var.Modüler hücre olduğu için enerji kesmeden içine bakamıyorum ve enerjinin de kesilmemesi lazım

Röleye bağlanan akım trafosu Rj 45 ethernet li tip bu akım trafosunun oranını nasıl bulurum.Teknik servisini aradım.Dedim pensampermetre ile akımı ölçüp giriş akımına oranı bulup hesaplayayım dedim servis o şekilde ölçüm alamazsınız dedi çünkü 4 pini ni kullanıyor röle ve her rölenin bağlantısı farklı kimisi düz birebir bağlantı kullanıyor,kimisi çapraz bağlantı

Yeni tip rölelerde ethernet girişini kullanan akım trafolarının standardı ve bağlanti şekillerinden anlayan var mı ? google den baktım ilgili dökümanları bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok makbule geçer.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bilmiyorum açıkçası ucunda ethernet başlığı var (ethernet jackı)

Akım dönüştürücü varsa LPCT tiptir.
1-2500 amp için aynı toroid kullanı-
lır.Çıkışı mv tur.Kurucu firma ile te-
masınız yoksa,röle firmasından yar-
dım talebedebilirsiniz.

Son düzenleme:
çevrim oranı yok mu bunların 1-1250 amper için aynı akım trafosu kullanılıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850