Troid Akım trafosu

yasinmak

Üye
Selam arkadaşlar. Troid akım trafosu ile alakalı çizime dair elinde tek hat çizimi olan varsa yollayabilir mi? Tek hatta gösterimi gerekli. Bulduklarım gayet basit uyduruk çizimler. Doğru bir şekilde çizimini yapmak istiyorum. Mailimede yollayabilir siniz. ÖM den mail adresimide verebilirim. yasin_maksutoglu@hot....
Kolay gelsin.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ben de aynı konu hakkında bilgi almak istiyorum.
siemens set ile ilgili bağlantı şeması ve devreye alma ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum

Son düzenleme:
Arkadaşım Genelde bu şekilde bağlantısı, ben siemens ve merlin gerin bağladım aynı şekilde işini görür umarım.

teşekür ederim.Yalnız rolenin 1'e R fazı verilmiş ve 2'den çıkışla açtırma bobinine ordanda S fazına verilmiş.Bobinin çıkışı nötr mü olacak yoksa doğrusu resimdeki gibi midir?

Çizime baktım yanlış görüniyor. S faz değil nötr de bağlı olacak...

devreye alınırken role üzerinde yapmamız gereken ayarlar veya kullanım durumuna göre yapılması gereken değer değişiklikleri nelerdir

devreye alınırken role üzerinde yapmamız gereken ayarlar veya kullanım durumuna göre yapılması gereken değer değişiklikleri nelerdir

30ma den 300ma arası ayarlanıyor, böylelikle yangın koruma veya hayat korum olarak kullanabilirsin. Halk arasında 30 ma.; hayat koruma 300 ma. tesisat( yangın) koruma olarak ayarlanabilir. Onun dışında test butonu var, röleyi doğru bağladıysanız test butonuna basıldığında , t.m.ş. atacaktır.

arkadaşlar troid röleyi neden kullanma geregi duyarız tam olarak acılımını yaparsanız cok sevinirim şimdiden tşk

röle adı üzerinde bir açtırma düzeni örneğin biz tesislerimizde ana girişe troid röleli yangın koruma rölesi kullanıyruz acil stop butonundan gelen bilgi ile girişteki şalterden açtırma yaptırıyor. bir uygulama örneği bu uygulamaları ihtiyacına göre çoğaltabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri