TRIMBOX ve GNDSeries TEK YETKİLİ BAYİLİK VERİYOR

Bu kadar konuşulmuş testleri yapılmış v.s bu ürünü alıp kullanan test eden var mı beri gelsin.
Bu arada firmayı aradım YM3EXPR önerdi ucuz olan diğer 3 fazlı olan modeli sordum o eski ürün yüksek gerilimlerde koruma sonrası bozuluyor dedi.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu kadar konuşulmuş testleri yapılmış v.s bu ürünü alıp kullanan test eden var mı beri gelsin.
Bu arada firmayı aradım YM3EXPR önerdi ucuz olan diğer 3 fazlı olan modeli sordum o eski ürün yüksek gerilimlerde koruma sonrası bozuluyor dedi.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Yani Ne anlamamız gerekiyor, yada sizin için ne yapabiliriz?
Dilerseniz birlikte test edebiliriz. Daha öncede defalarca belirttiğimiz gibi; siz B, C, D sınıfı parafudrları panoya entegre bağlayıp, akım koruma prizine bağladığınız laptopunuzu getirin, biz de Trimbox’ı bağladığımız panodan aldığımız elektriğe bağlı laptop getirelim. Dilediğiniz ve yapabildiğiniz testi yapalım. Sonucu kameraya çekip, burdan yayınlayalım. Nötr kopması, nötr- faz teması, toprak- faz teması, yapabiliyorsanız paralelde yük olacak şekilde darbe testi.
Var mısınız?
Bu arada Trimbox yeni nesil parafudrları ile %87,87 yerlilik oranıyla B, C, D sınıfı Parafudr kabiliyetine sahip yerli parafudrlarını sizlere sunarak ciddi bir yerlileştirme faaliyetini başlattı.
Katma değer sağladığı diğer başlıkları web sitesinde yadamerak ederseniz burada sizlerle paylaşırım.
Vira Bismillah...

Son düzenleme:
çok pahalı...

Ben gene klasik eleştirimi yapayım. Kesinlikle trimbox eğer bir koruma ekipmanı olarak literatüre girecekse bir sigorta ile tümleşik olmalı. Başka bir koruma elemanıyla fiziksel bir baglanti kurmadan ariza durumunda başka bir koruma elemaninin devreyi açacağı varsayımıyla koruma yapmak bana hiçte isg kurallarına uygun gelmiyor . Birileri bu duruma da isg ye uygun dediyse 30 senelik mesleki hayatımda birşey öğrenmemişim demektir .

Son düzenleme:
Gol atmak icin pas gerekir [emoji3] Tabi biz VAR dan aslında gol olmadığını gördük [emoji3]
Vallahi haksız sayılmazsınız. Ama yeminle alda at diyorlar ne yapabiliriz. Vallahi billahi biz yaptırmıyoruz, tanımıyoruz, bilmiyoruz.
İyilik olsun diye yapıyorlarsa da ne yapalım, anlatmayalım mı üstad:)

Vallahi haksız sayılmazsınız. Ama yeminle alda at diyorlar ne yapabiliriz. Vallahi billahi biz yaptırmıyoruz, tanımıyoruz, bilmiyoruz.
İyilik olsun diye yapıyorlarsa da ne yapalım, anlatmayalım mı üstad:)
Zaten bende o mesajımı pek etik bulmayıp silmiştim [emoji3]

Parafudrlar D sınıfı tek kutuplu 150₺ civarı, C sınıfı 4 kutuplu 700₺ civarı, B sınıfı 4 kutuplu 2500₺ civarı.
Trimbox yeni nesil parafudr iki kutuplu 399₺, 4 kutuplu 599₺, gold ürünlerde en pahalı 4 kutuplu 799₺.
Takdir elbette sizin üstad!
içini görebilir miyiz?
Üretim mi yapmak istiyorsunuz?
Üstadım, Türkiye’de üretlmiş tek hat şemasında sembolü olan bir ürün hakkında daha yapıcı eleştirileri hakettiğimizi düşünüyorum.
Yerli üretimin önemini solunum cihazında net olarak gördüğümüze inanıyorum.
Ama bende üretici olmak istiyorum diyorsanız, size özel izinle tüm detayları fabrika binamızda görmeniz için bir randevu ayarlayacağıma söz veriyorum.
Yapıcı eleştiri bilgi, birikim, görgü ve iyiniyetle çok daha ileri gitmek için olması gereken bir destekleme türüdür.
Diğeri lafı güzaftır, size de, ülkeye de, insanlığa da birşey kazandırmaz.
Sürçü lisan ettiysek affola

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri